Reklam

Survivor Yağmur Banda'dan olay yaratan paylaşım! Yağmur Banda'dan şarkıcı Edis'le...

Survivor'dan geçtiğimiz haftalarda elenen Yağmur Banda, Türkiye'ye döndükten sonra sosyal medya hesaplarından birçok yeni paylaşımda bulundu. Survivor'da Berna Keklikler ile kurduğu dostluğu, dışarıda da sürdürmeye devam eden Yağmur Banda'dan olay Edis paylaşımı geldi. Banda paylaşımında, "Hadi yine gel benim ol" diyerek takipçilerinin dikkatini çekti.

Survivor Yağmur Banda'dan olay yaratan paylaşım! Yağmur Banda'dan şarkıcı Edis'le...
13 Mayıs 2022 - 10:52
Reklam

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu yıl başarılı bir performans sergileyen ve geçtiğimiz hafta ada konseyinde yapılan eleme oylamasıyla adaya veda eden Yağmur Banda, paylaşımlarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Son olarak sosyal medya hesabından şarkıcı Edis'le olan pozunu paylaşan Banda, samimiyetiyle dikkat çekti. 

Survivor 2022 All Star yarışmasından geçtiğimiz haftalarda elenen ve yarışmaya veda eden Yağmur Banda, Türkiye'ye döner dönmez Edis konserine koştu. Şarkıcı Edis'le birlikte samimi bir pozunu paylaşan Yağmur Banda, samimiyetiyle dikkat çekti. Yağmur Banda, Edis'le olan paylaşımında, "Hadi yine gel benim ol" yazdı ve takipçilerinin dikkatini çekti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum