Assassin's Creed Filminin Konusu Nedir? Assassin's Creed Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Aynı isimli video oyun serisinden sinemaya uyarlanan Assassin's Creed filmi video oyundaki aynı evrende geçmektedir. 2015 yılında çeklmeye başlanan filmin çekimleri Ocak 2016 yılında tamamlanmış ve 21 Aralık 2016 tarihinde sinemada gösterime giren film 240 milyondan fazla hasılat elde etmiştir. Peki Assassin's Creed filminin konusu nedir? Assassin's Creed filmi oyuncuları kimlerdir? 

Assassin's Creed Filminin Konusu Nedir? Assassin's Creed Filmi Oyuncuları Kimlerdir?
04 Mayıs 2022 - 20:11

2016 yılında vizyona giren ve aksiyon, bilim kurgu türündeki Assassin's Creed filmi aynı isimdeki video oyun serisinden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Justin Kurzel'in bulunduğu filmde başrollerde Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons gibi başarılı oyuncular bulunmaktadır. Bu akşam televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Assassin's Creed filminin konusu nedir? Assassin's Creed filmi oyuncuları kimlerdir? Assassin's Creed filmi nerede çekilmiştir? İşte detaylar... 

 

Assassin's Creed Filmi Oyuncuları Kimlerdir?


Jeremy Irons

Ariane Labed

Lee Nicholas Harris

Brendan Gleeson

Marion Cotillard

Michael Fassbender

Michael Kenneth Williams


 

Assassin's Creed Filmi Nerede Çekilmitir?

Assassin's Creed filminin çekimleri 2015 tarihinde Malta, Londra ve İspanya'da çekilmiştir.  
Assassin's Creed Filmi Konusu Nedir?Genetik kodunda yaşanan bir kırılma sonrasında geçmişteki atalarının anılarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyılda İspanya'da yaşayan atası Aguilar'ın yaşadığı macera dolu anıları kendi hafızasında kendisininde o anlarda bulunuyormuş gibi canlı bir şekilde hisseder. Suikastçiler adında gizli bir topluluk soyundan geldiğini öğrenen Callum Lynch geçmişteki atalarının anılarından elde ettiği yeni becerileri ile birlikte günümüzde de var olan Templar organizasyonunu yok etmek için genlerinde bulunan bilgileri kullanacaktır. 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum