Yargı 42. Bölüm Fragmanı İzle!

Yargı 42. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 42. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.Yargı 42. Bölümde neler yaşandı? Yargı 42. Bölüm full izle! Yargı dizisi 42. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 42. Bölümünde neler oldu?

Yargı 42. Bölüm Fragmanı İzle!
29 Ekim 2022 - 21:07
Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Yargı dizisinde heyecan dorukta. Yargı 6 Kasım Pazar günü ekranlara gelecek. İzleyiciler, Yargı 42. bölümünde neler yaşandığını merak ediyor. İşte Yargı son bölüm bilgileri; Yargı 42. bölüm henüz yayınlanmadı.Yayınlandığı an haberimiz güncellenecektir...  
İŞTE BEKLENEN O FRAGMAN 

 
????YARGI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN 

YARGI 41. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yargı dizisi 41. Bölümde Ilgaz, kuyu katili Burak'ın açığını yakalıyor! 30 Ekim Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 41. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 41. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 41. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 41. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 41. Bölümde neler yaşandı? Yargı 41. Bölüm full izle! Yargı dizisi 41. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 41. Bölümünde neler oldu?

Yargı'nın 30 Ekim Pazar günü yayınlanan 41. Bölümünde kuyu katili Burak'ı tutuklamak için giden Ilgaz, acı bir olayla karşı karşıya kalıyor! 

Ilgaz herkesin aradığı psikopatın kimliğini ortaya çıkarmıştır. Şimdi sırada gerekli delilleri bulma ve adaleti sağlama vaktidir. Ceylin ise bir yandan yaşadığı travmanın izlerini üzerinden atmaya çalışırken, diğer yandan da kafasını kurcalayan bir sorunun cevabının peşindedir, taksiciyi içeride kim öldürmüştür?

Eski görkemli günlerine kavuşmaya bir adım daha yaklaşan ve daha da güçlenen Yekta davaya müdahil olarak ekibin canını yeterince sıkmıştır. Ancak Yekta usul usul hedefine ulaşmanın hayalini kurarken, aslında hayatın hepsine hazırladığı başka planlar vardır; Yekta’nın planı keskin bir virajla yön değiştirecektir.

Ceylin’i bulmanın ve tekrar yan yana olmanın mutluluğuyla rahatlayan Ilgaz’ı finalde hiç ummadığı bir seçim beklemektedir; bu seçim, ölüm ve yaşam arasında ince bir çizgide yakalar Ilgaz’ı.. Vermek zorunda olduğu bu ani karar onun hayatını kökten değiştirecek ve tarafların iyice keskinleştiği büyük bir mücadeleyi başlatacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de… 


YORUMLAR

  • 0 Yorum