Reklam

Tarım ve Orman İl Müdüründen Cabbar Başkana Ziyaret

  KAYSERİ(MHA) Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret ederek Develi Belediyesinin bu sene ilk ürünlerini aldığı lavanta tarlası

Tarım ve Orman İl Müdüründen Cabbar Başkana Ziyaret
02 Mart 2021 - 20:10
 

KAYSERİ(MHA)

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret ederek Develi Belediyesinin bu sene ilk ürünlerini aldığı lavanta tarlası ve bakanlık bünyesinde uygulanan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı ile ekimi teşvik edilecek ürünler hakkında istişarelerde bulundular.

Lavanta üretimiyle Develi Belediyesinin alternatif tarım uygulamalarında güzel bir öncülük ettiğini belirten Şahin “Bu güzel projesinden dolayı başkanımızı tebrik ediyor, ürünlerinin bereketli olmasını diliyorum” dedi.

Develi'nin tarımsal desteklerden istifade etmesi için sürekli istişare halinde olduklarını belirten Cabbar Başkan "Çiftçimizin kalkınması için her tür proje ve desteğin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Develimize olan ilgisinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı il müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum