Son Dakika:Tomarza Belediyesi'nden Saldırı Açıklaması

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin'in, uğradığı silahlı saldırı hakkında Tomarza Belediyesi basın açıklamasında bulundu.

Son Dakika:Tomarza Belediyesi'nden Saldırı Açıklaması
24 Mayıs 2022 - 17:36
Tomarza Belediyesi'nin yapmış olduğu açıklamada: "Bugün sabah saatlerinde Belediye Başkanımız Sayın Davut Şahin’in suikasta uğradığı, yaralandığı ve Hastanede tedavi görüyor gibi yanlış haberlerin yapılması üzerine bu açıklamaya gerek duyulmuştur.
Belediye Başkanımız Sayın Davut Şahin Pazar akşam saat 20:45 sularında ikamet ettiği evin önünde aracından inerken silahlı saldırıya uğramış olup kendinde bir yaralanma söz konusu olmayıp aracında maddi hasar olmuştur.
Saldırıyı düzenleyenler Emniyet Müdürlüğümüzce tespit edilmiş olup gerekli işlemleri emniyet müdürlüğümüzce yapılmaktadır.Saldırıyı düzenleyen şahıs iş yerinin yanında bulunan mülkiyeti Belediyemize ait olan taşınmazı talep etmiştir. Belediyemizin 1/1000 ölçekli Uygulama imar planı hazır olmadığı için bu talebi yerine getirilememiştir. Belediye Başkanımızın sağlığı yerinde olup görevinin başındadır Kamuoyuna duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum