Pınarbaşı Belediyesi Karla Mücadele Ekibi Hazır Kıta Bekliyor

Pınarbaşı Belediyesi Karla Mücadele Ekibi Hazır Kıta Bekliyor

KAYSERİ (MHA) –

Pınarbaşı Belediyesi olası kar yağışı ve buzlanmaya karşı tüm tedbirleri aldı. Olumsuz hava koşullarına karşı önceden oluşturulan ekipler 7/24 görev başında olacak.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, 2020’de Pandemiye rağmen yoğun bir çalışma temposunu geride bıraktıklarını söyledi. Başkan Uzunluoğlu, hem asfaltta hem alt yapı çalışmalarında hem de mahallelerimizde yaptığımız çalışmalarımızla hedeflerimizi aşmış durumdayız. Bundan sonrası içinde bütün ekiplerimiz 2 greyder, 4 kepçe, 3 kar kürüme aracımızla birlikte kış dönemi ve kar yağışı için hazırlıklarını tamamladılar ve kar yağışına hazırız. İnşallah hayırlı ve bereketli bir şekilde rahmetleri bekliyoruz. Yaz dönemi için de şimdiden hazırlıklarımızı ve planlamalarımızı yapıyoruz. İnşallah 2021 yılında çok daha verimli çok daha yoğun bir çalışma içinde olacağız ve bütün ekiplerimizle beraber hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz dedi.

Başkan Menduh Uzunluoğlu, Ekiplerimiz İlçe merkezinde, ana arterlerde, bağlantı yolları, eğitim ve sağlık kuruluşları başta olmak üzere diğer önem arz eden yolların açık kalması için gece ve gündüz çalışma yürütecek. Kar ve buzlanmaya karşı tuz ve solüsyon stoğunu önceden oluşturan ekipler sadece ilçe merkezinde değil, tüm mahallerde de kar temizleme ve yol açma çalışması titizlikle sürdürülecek. Fen işleri Müdürlüğü personelinin kış boyunca sürdüreceği karla mücadele çalışmalarına Park Bahçeler Müdürlüğü personelleri de destek verecek diye konuştu. Haber: Mehmet Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32