Kayseri Halkı Dr. Avşar Aslan'ı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor

Kayseri Halkı Dr. Avşar Aslan'ı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor
22 Ekim 2022 - 19:04
Kayseri’de Metropolhaber.net ve Haberci38.com haber sitesi olarak Genel Yayın Yönetmenimiz Necmettin Çuhadaroğlu önderliğinde İl merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde yaptığımız kamuoyu çalışmalarına ilişkin tüm gözlemlerimiz ve yaptığımız tespitleri paylaşmaya devam ediyoruz.
Geçmişten günümüze yaptığımız haberler ve habere karşı aldığımız dönüşler, İl merkezi ve ilçelerde haber sitemizin ne kadar kuvvetli ve etkili olduğunu ortaya koymuştur.
İl Merkezi başta olmak üzere 16 ilçemizde de geniş kapsamlı olarak yaptığımız kamuoyu çalışmalarımızda, “Bu Dönem Mecliste Kimi Milletvekili Olarak Görmek İstiyorsunuz?” sorusuna; vatandaşların cevabı tek bir isimde netlik kazanırken, bu isim Kayseri gündemine bomba gibi düştü.
VE BU İSMİ AÇIKLIYORUZ…
Haftalardır süren anketimizin sonucunda Kayseri halkının yüzde 99’u Dr. Avşar Aslan’ı mecliste Milletvekili olarak görmek istiyor.
Şuan hali hazırda Sağlık Bakanlığı’nda Daire Başkanı olan Dr. Avşar Aslan, Kayseri merkezi başta olmak üzere ilçelerin sağlık alanında gelişmesinde büyük rol oynadı. Aslan’ın özellikle ilçelerdeki geniş donanımlı hastanelerin yapılmasında büyük emekleri oldu.
Daha önce AK Parti’den Kayseri Milletvekili aday adayı olan Dr. Avşar Aslan, 2015 seçimlerinde ise 8. sıradan aday gösterilmişti.


 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • İbrahim Çelik
  1 ay önce
  Herkesin yanında memleket sevdalısı adam. Allah yolunu açık etsin
 • Hasan Uzun
  1 ay önce
  Valla çok doğru yazmışsınız hakeden olsun. Avşar başkanım Allah’ın izniyle nerede biz oradayız. O varsa varız
 • Hanifi kaya
  1 ay önce
  Allah için hak ediyor tebrikler Necbettin bey doguları yazan eliniz dert görmesin.