Hadise Reza Zarrab'ın mesajları ifşa oldu!

Hadise Reza Zarrab'ın mesajları ifşa oldu!
23 Kasım 2022 - 12:21
Yıl 2019 Hadise ve Ebru Gündeş dönemin en popüler yarışmalarından O Ses Türkiye’nin juri koltuğunda oturuyor. Şarkıcı Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab’ın itirafçı olmasıyla Amerika’ya yerleşmesiyle zor günler geçiriyor. Hadise’de oyuncu Kaan Yıldırım ile doludizgin aşk yaşıyordu.
Tarihler 2021 yılını gösterdiğinde o ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Ebru Gündeş 10 yıllık evliliğine son noktayı koydu. Ayrılığın ardından ihanet çıktı.
 

EBRU’NUN İDDİASI DOĞRU ÇIKTI!


Hadise: Canım yanıyor şu an mecburdum... İlişkimi devam ettirmek  için yapmak zorundaydım. Sen hiç mecbur kalmadın mı bir şeye?
Reza Zarrab:  Beni de bitirdin kendini de

Hadise:  Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Ama bana yüklenme lütfen. Ben sana saldırmadım. Asla… Kaan’ı rahatlatmak için yaptım başka bir şey değil. Zan altında kaldım, mecburdum… Bana lütfen saldırma lütfen yardım et Annem hastanede Reza, lütfen ve çok kötü. Belçika’ya gideceğim yarın.   Sana yalvarıyorum.

Reza Zarrab: Fotoğrafta varmış Şu an sadece sussun diye velayeti de her şeyi veriyorum. Karşılıksız boşuyorum. Bütün haklarımı kaybederek

Hadise:  Ne fotoğrafı? Şaka yapıyorsun değil mi? Ben kimseye kazık atmadım! Bu nasıl bir mesaj? Yeter ya bu nedir? Kızının önünde ben bir b*k yapmadım ben sana. Terbiyesiz olma! Üzücü…. Bu nasıl bir şey? Çok üzgünüm, çok. Bunu yapmak zorundaydım. Beni anlayacağını düşünmüştüm. Mecburdum. Benim istediğim ve tercihim dışında olan bir şey bu. Hatam. Sana söylemeden yapmak. Özür dilerim. Ama tabi ki sen bilirsin. Beni böyle bir zaman da yalnız bırakmayı.

Reza Zarrab: Sen hiç İrem’e “Beni annem sana Ebru torunumu göstermiyor” dedin mi? Ya da başkasına bugün Şeyda’ya söylemiş. Bunu iyi düşün hatırla! Oradan ispiyoncu buluruz!


Hadise:  Hemen yazacağım bir saniye. İrem’e demiş olabilirim. Ebru hiç gitmiyor diye, evet demişimdir. O zaman İrem’le her b*ku paylaşıyordum. “Torunumu göstermiyor” değil de “ Ebru hiç gelmiyor bana diyormuş annesi” diye söylemişimdir.


Hadise: İrem’e yazayım mı? Zekice düşünelim yardım et lütfen.  Resim varmış diyeyeim mi? Yani kadın seni bir resimle tehdit ediyor. O zaman ben İrem’i davaya sokmayayım mı? Bu resim kimin elinde? Buradan ne çıkar? Bu kadın senden tırsmıyor mu? Yapma gözünü seveyim.  Ya blöf yapıyors? Yani İrem sonuçta inkâr etmediği için inandı kadın. İrem2in hesaplarına baktırsana Reza. Aslı’ya danışsa? Reza orada mısın?

Reza Zarrab: İrem’e yazma. Baktıracağım bu hafta Aslı bilsin. Bin yıl düşünsem müsait olmadığın günler mutlu olacağım aklıma gelmezdi. Düştüğümüz duruma bak…

Hadise: Mutlu usun ben müsait olmadığım içi?
Reza Zarrab: Şu ara bir ayrılık çıkar diye tırsıyorum. Mecbur ayıya dayı şu an. Bıldırcından baykuşa terfi etmişim daha ne yapayım?

Rıza bu konuşmanın ardın Rıza Zarrab, Ebru'nun neler bildiğini neler yaptığını öğrenmek için harekete geçti!


Reza Zarrab: Beni bilirsin İrem’in çekeceği var benden.

Hadise: Ya Reza resim vardı dilekçeye neden koymadı? Sen zaten velayeti verecektin. Ne resimmiş bu? Ne dedi Ebru? Ne istedi senden? Şu an konuşamam ama yarın tüm gün müsaitim. Neden şimdi resim var dedi?

Reza Zarrab: Yarın konuşalım!

Hadise: Sen daha zekisin yapma!

Reza Zarrab:  Sinirlerim bozuk!

Hadise: Resim? Ya da İrem görüntü ekranı aldı restorandan aradığımızda.  

Reza Zarrab: Sonra herkesin içinden geçeriz. Hasta oldum yemin ederim. İntihar edeyim bir mektup geriye. Sabahın köründen beri avukatları başsavcının kapısının önünde… Hürriyet’in bu kararına çıkmaması için ne kadar bastırdığını Allah biliyor bir ben. Sabahın köründen beri avukatları başsavcının kapısının önünde….

Hadise: Sen neler atlatmışsın yapma!

 

YAYIN YASAĞI ALINDIKTAN SONRAKİ KONUŞMALAR 


Hadise:  Yayın yasağı aldık.  
Reza Zarrab: Haberim var! Anam ağladı! Hiç uyumadım.

Hadise: Bende şimdi sesli ağladım. Teşekkür ederim. Dava açacağız kazanmam lazım bunu Reza sana güveniyorum.
Reza Zarrab: O garanti! Düşünme bile! Önce bir iki gece uyuyalım!


BOŞANMA DAVASININ AÇILMASINDAN SONRA YAPILAN KONUŞMALAR


Hadise: Şimdi bana şey diyor, alttan yavaş yavaş o taraf yani, Ebru ne isteyecek….Bilmiyorum, hani devam etmek istemeyebilir. O zaman sana güvenmeliyiyim dedi.  (Para anlamında) Herhalde dedim, Çaktırmadım. Onu yapacağım ben. Ban gelsin parasını da ödeyeceğim. Ebru2nun ödediği bir senelik peşin sonra da bu davada, avukat mecbur senin de ifaden olması gerektiğini söylüyor diyeceğim. Yavrum sayende stratejist oldum.  Ebru’yla devem etmeyecek hissediyorum.
Reza Zarrab:  Yavrum en azından bir konuda katkı sağlamışım sana, söylediklerim yalan desin ben iki katını veririm. Aylığım kesildi diye kızdım söyledim desin.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum