Reklam

Hadise'den flaş açıklama! Mehmet Dinçerler ile evlendi mi?

İş insanı Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı'nda sadece ailelerin katıldığı 20 kişilik bir törenle dünyaevine girdiği konuşulan ancak iddialar karşısında günlerdir sessiz kalmayı tercih eden şarkıcı Hadise, bayram tatilinde Kıbrıs'ta sahneye çıktı. Sahnede haberleri doğruladı. İşte son dakika gelişmesinin detayları... 

Hadise'den flaş açıklama! Mehmet Dinçerler ile evlendi mi?
03 Mayıs 2022 - 15:51
Reklam

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında İş insanı Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi aldı. İş insanına 'Evet' diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaşını gösteren popçu, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımın altına 'Mrs. Dinçerler' yorumunu ypmıştı.  

3 MİLYON TL'LİK YÜZÜK!

Hiçbir masraftan kaçınmayan Mehmet Dinçerler, 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük aldı. Aile şirketinin 130 milyon TL borcu olduğu öne sürülen iş insanının, Hadise’ye aldığı pahalı yüzük dikkat çekti. Tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize neden olduğu iddia edildi.
 

HADİSE'DEN SAHNEDE 'EVLİLİK' İTİRAFI! 

Mayıs ayında dünyaevine gireceleri konuşulan ünlü çiftin, önceki gün Çırağan Sarayı'nda sadece ailelerin katıldığı tören ile nikâh masasına oturdukları iddia edildi. Sürpriz törene ait fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden rica bulunulduğu öne sürülürken, iki isim de haklarında çıkan haberlere sessiz kaldı. Bayram tatilini Kıbrıs'ta geçiren 36 yaşındaki şarkıcı, hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Dinçlerler ile evlilik haberini de sahnede doğruladı. 


 

Sahnede 'Prenses' şarkısını söyleyen güzel popçu, "Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; 'Prensesler gibiydim baba evinde'. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için" ifadelerini kullandı. 

byz


YORUMLAR

  • 0 Yorum