1- Savaşçı (Doğan Cüceloğlu)
Yakın zamanda kaybettiğimiz psikolog ve akademisyen olan Doğan Cüceloğlu, “Savaşçı”da bireyin tüm durumlarını, hayatla giriştiği mücadeleyi ve kendini bulma çabasını konu alıyor. “Kendi olarak kalabilmek, dünyanın en büyük savaşıdır” diyor yazar... Kendinizi ve çevrenizdekileri keşfe çıkartan bu kitap, şu ana kadar keşfetmediğiniz özelliklerinizi de ortaya çıkaracak. Deniz dalgalarının huzur veren sesinde "Savaşçı"yı okuyabilir, derin sorgulamalara dalabilirsiniz.
2- Eskisi Gibi (Alfred)