Reklam

Esra Erol canlı yayınını terk etmeye kalktı!

ATV'nin ve Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan 'Esra Erol', her hafta olduğu gibi bu hafta da reytingleri altüst etti. Esra Erol'un programına katılan Ziyattin Bey, 19 yıllık eşi Seval Şanlı'nın üç kızını alıp, oğlunu da evde bırakıp kaçtığını açıkladı. Esra Erol ve ekibi Seval Hanım'ı bularak canlı yayına davet etti. Canlı yayında karı-koca karşı karşıya geldi. Seval Hanım'ın Erol Kocabaş'a kaçtığı ve Erol Bey'in iki aylığına Seval Hanım'a ev tuttuğu iddia edildi. Ziyattin Bey ve Seval Hanım arasındaki tartışmada gerginlik arttı. Sinirlenen Seval Hanım, stüdyoyu terk etti. İşte ayrıntılar!

Esra Erol canlı yayınını terk etmeye kalktı!
16 Ocak 2022 - 15:11
Reklam
ATV'nin sevilen programlarından Esra Erol'da bu hafta yine ilginç anlar yaşandı.Ziyattin Bey, Esra Erol'un programına katıldı ve 19 yıllık eşi Seval Şanlı'nın üç kızını alıp, oğlunu da evde bırakıp kaçtığını anlatarak ünlü sunucudan yardım istedi. 
 

Esra Erol ve ekibi Seval Hanım'ı bularak canlı yayına davet etti. Canlı yayında karı-koca karşı karşıya geldi.

Seval Hanım, 19 yıllık eşinin kötü muamelesinden rahatsız olduğunu ve can güvenliğinin olmadığından bahsetti.
 

Esra Erol canlı yayınını terk etmeye kalktı! Esra Erol'da Seval Hanım'ın verdiği tepki korkuttu!Ünlü sunucu Seval'e, "Nereye kaçtın? Neden kaçtığını anlamadım ben?" diye sordu.4 çocuklu Seval Şahin ise ünlü sunucuya, "29 Aralık'ta iş arkadaşımla ev tuttum ve onunla kalıyorum. Kocamın hakareti, küfrü ve dayağı yüzünden geceleri uyuyamıyorum" dedi. Seval Hanım bu yüzden eşinden boşanmak istediğini de sözlerine ekledi.
Programda Seval Hanım'ın ilişkisi olduğu iddia edilen Erol Kocabaş'a da kaçtığı da ileri sürüldü. 

Seval Hanım, Erol'un kendisine ev tutmak için yardımcı olduğunu ancak kendisiyle ilişkisinin olmadığını dile getirdi.Ziyattin Bey, 'Erol bana yardım ediyor' diyen Seval Hanım'ın konuşmasının arasına girdi, ancak Seval Hanım sinirlerine hakim olamadı.Seval Hanım eşine, "Sus bir ya! Beni mi döveceksin?" ifadelerini kullandı. Stüdyoda bir anda gerginlik arttı ve Seval Hanım stüdyoyu terk etti. 

Esra Erol ve ekibi Seval Hanım'ı ikna ederek stüdyoya dönmesini sağladı. Ünlü sunucu, Seval'e Erol Kocabaş'ın kaçırdığı ve yuvasını yıktığı dokuzuncu kadın olduğunu söyleyince stüdyo bir anda buz kesti.Seval Hanım,eşi Ziyattin'in kafa ve parmak sallamasına sinirlenerek, ""O parmağını koparırım" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum