Reklam

Eski milletvekili Ahmet Çakar'a tepki gösteren ünlüler!

Eski milletvekili Ahmet Çakar'a tepki gösteren ünlüler!
13 Mayıs 2022 - 16:20
Reklam
Cadde Millet'in haberine göre, Eski milletvekili Ahmet Çakar, Akit TV'de katıldığı programda, "Bu 'Sadakatsiz' adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Hem de şikayete bağlı olmayan bir suçtur. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık, toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. Yani bu ahlaksızlığın danikası değil midir? Bu yavaş yavaş şeye sirayet ediyor muhafazakar genç kızlarımızı da çok iğrenç kıyafetlerde görüyorum. Başında başörtü, altında streç pantolon. Kızım bari başını örtme" diyerek, Melis Sezen'i kıyafetinden dolayı eleştirmişti.Oyuncuyu hedef alan sözleri sosyal medyada gündem olan Ahmet Çakar'a sanat camiasından tepki yağdı. İşte ünlülerin konuyla ilgili sosyal medya mesajları...

HADİSE
Kadınların kıyafeti, dekoltesi, saçı, kilosu ve makyajı hakkında konuşmayı ne zaman bırakacaksınız? Senelerdir söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim!

ÜMİT ERDİM

Melis Sezen’in vücudu ile ilgili açıklama yapma gereği hisseden eski milletvekili kişiye kendi uzvu olan göz kapaklarını kullanmasını tavsiye ediyorum. Kapatırsa bir şey görmez. Mental yapısı ile ilgili de kendisine şifa diliyorum inşallah düzelir. Allah yardımcısı olsun.

BURCU BİRİCİK
Beyefendiler biz size soruyor muyuz altınızda donunuz var mı diye? Sormuyoruz çünkü bizi ilgilendirmez. Sormuyoruz çünkü üzerimize vazife değil! Üzerinize vazife olmayan şeylerden rica ediyorum uzak durun artık! Sanıyor musunuz ki siz böyle konuşunca biz sizin uygun gördüğünüz şekilde giyineceğiz? Yapmayın, komik olmayın...

YEKTA KOPAN

Yaşı geçkin erkeklerde meme sarkması oluyor. Afedersiniz, galalarda fala o beyaz gömleklerinden sarkık memeleri belli oluyor. Suçtur bu. Edepsizliktir. Yaşı geçkin erkekler sutyen takmalıdır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum