Erdal Sakız cinayetinde flaş gelişme!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te aranan Erdal Sakız'dan acı haber gelmiş, cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Aracının içerisinde silahla vurulmuş halde bulunan Erdal Sakız'ın cinayetindeki sır perdesi aralanmaya başlandı. Müge Anlı yayınında ortaya çıkan gerçekler ekipleri harekete geçirdi. Şüphelerin odağındaki isim stüdyoda gözaltına alındı..

Erdal Sakız cinayetinde flaş gelişme!
24 Kasım 2022 - 11:35
Sakarya'nın Karasu ilçesinde yaşayan Erdal Sakız, aracıyla evinden ayrılmış ve bir daha haber alınamadı. Evli ve 3 çocuk sahibi olan Erdal Sakız'ın birlikte yaşadığı sevgilisi ve boşanma aşamasındaki eşi bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan arama çalışmalarında 10 gündür her yerde aranan Erdal Sakız'ın cansız bedenine ulaşıldı.  Baş ve göğüs kısmında mermi olduğu ayrıca elinde de tüfek mermi izi olduğu tespit edilen Erdal Sakız'ın cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsündeki Otopsi Merkezi'ne gönderildi.Erdal Sakız'ın cesedi otopsi işlemleri sonrası bugün Kurudere Aile Mezarlığı'nda toprağa verildi.


  

STÜDYODA GÖZALTI

Şüphelerin ve iddiaların konuşulduğu Müge Anlı yayını sonrası jandarma ekipleri harekete geçti. Sakarya ve İstanbul jandarma ekipleri operasyon başlattı. Erdal Sakız'ın sevgilisi, kuzeni Erdoğan Sakız ve yeğeni Ramazan Sakız, maddi meseleler nedeniyle Erdal Sakız'la sorunlar yaşayan karısı Nurcan Sakız ve oğulları Tuncay, iddiaların odağındaki tüccar arkadaşı Ersin Koç ve eşi Lale Koç stüdyoda, Ersin Koç'un çocuğunun da aralarında bulunduğu 4 kişi ise Handek'te gözaltına alındı. Erdal Sakız cinayeti soruşturması kapsamında tüccar arkadaş Ersin Koç'la eşi Lale Koç ve oğullarının sorguları devam ediyor. 


Son görüştüğü Ersin Koç, eşi Lale Koç ve oğulları Semih Koç sorgulaması sürüyor. Müge Anlı canlı yayında Ersin Koç'un kızıyla ilgili yapılan görüşmede "Babamın adını vermek zorunda kaldım, annem ve ağabeyim kurtulur mu?" dediğini aktardı. 


"BABAMLA DÜŞMAN GİBİYDİK"

Müge Anlı konuyu araştırırken Erdal Sakız'ın oğlu, babasıyla arasında yaşanan tartışmayla ilgili açıklamalarda bulundu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum