Develi Belediyesi’nin Kırsal ve Merkezdeki Çalışmaları Devam Ediyor

Develi Belediyesi’nin Kırsal ve Merkezdeki Çalışmaları Devam Ediyor

KAYSERİ-(MHA)   

Gerek merkez gerek kırsal mahalleler olmak üzere Develi Belediyesinin çalışmaları aralıksız devam ediyor. Temizli İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Sebze ve Meyve Pazar yeri, Yeni Mahalle, Reşadiye Mahallesi, Şehit Üsteğmen Hasan Şahan Mahallesi, İbrahimağa Mahallesi, Devlet hastanesi çevresi, Bahçelievler Mahallesi Ömer Mavi Caddesi, Camicedit Mahallesi ve Alparslan Mahallesinde temizlik ve muhtelif yerlerdeki âtıl durumda olan hafriyatların temizleme çalışmasını tamamlandı.

Kırsal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler; Şıhlı mahallesinde parkın bordür ve parke yapımı, Yenihayat Mahallesi’nde parkenin zemin hazırlık çalışması ve Yeşilyurt Mahallesi taziye yeri parke çalışması devam etmektedir.

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler; İlçe merkezinde bulunan parklarda ve Aksu mesire alanında ağaç budama çalışması, Çamlık Mesire alanı istinat duvar yapım çalışması devam etmektedir. Aşık Seyrani Mahallesi, Alparslan Mahallesi ve Fatih camii çevresindeki park ve yeşil alanlarda çevre düzenlemesi ve gül budama çalışması devam etmektedir. Ayrıca ilçemiz Cumhuriyet Meydanındaki Işıklı tabelaların bakım onarım çalışması tamamlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32