Başkan Çopuroğlu kırmızı et üreticilerin taleplerini dinledi

Başkan Çopuroğlu kırmızı et üreticilerin taleplerini dinledi

KAYSERİ (MHA) – AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, teşkilat binasında çok sayıda ziyaretçi kabul etti. Teşkilat toplantısına katıldı. Kırmızı et üreticilerini kabul eden ve taleplerini dinleyen Başkan Çopuroğlu, “Ziyaret oldukça faydalı geçti ve birlik başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yoğun tempoyla çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan teşkilat içi toplantılara katılan Çopuroğlu, bir yandan da ziyaretçileri kabul ederek onları dinledi.

Katıldığı toplantılar ve ziyaretlerle ilgili bilgi veren Çopuroğlu, “Bakanımız Sayın Mustafa Elitaş, Milletvekillerimiz Sayın Hülya Nergis, Sayın İsmail Tamer ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ın katılımlarıyla haftalık olağan İl Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Oldukça bereketli geçen toplantımızın yararlı olduğunu düşünüyorum. Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık ve Cemal Mağara’yı Bakanımız Sayın Mustafa Elitaş ile İl Başkanlığımızda misafir ederek taleplerini dinledik. Kayseri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras ve beraberindeki heyeti İl Başkanlığımızda misafir ederek taleplerini dinledik. İl Başkanlığımızda misafir ettiğimiz hemşehrimiz Sayın Salih Karagöz’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İl Başkanlığımızda misafir ettiğimiz Sarız’ımızın gönlü güzel insanı Sayın Mustafa Türkdönmez’e nazik düşünceleri ve ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Haftalık Olağan Yürütme Kurulu Toplantımızı gerçekleştirerek gündemimizdeki maddeleri istişare ettik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Bizler için büyük önem taşıyan gençlerimiz adına Lise-AK Teşkilatımızdaki genç kardeşlerimizle İl Başkanlığımızda bir araya gelerek güne dinamik bir başlangıç yaptık. Oldukça keyifli sohbetler gerçekleştirdiğimiz geleceğimiz,gençlerimizin Rabbim bahtlarını açık eylesin, sayılarını artırsın inşallah” dedi.

Sivil toplum kuruluşlarının ziyaretlerini önemsediklerini dile getiren İl Başkanı Çopuroğlu, bu ziyaretlerin gerek kent için gerekse ülke için yararlı olacak görüşmeler, bilgi alış verişinde bulunduklarını, gelen taleplerin karşılanması, hayata geçirilmesi noktasında kendilerinin de katkı sağladığını ifade etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM