• TARİH: 31.05.2020
Başkan Çopuroğlu genişletilmiş il başkanları toplantısında

Başkan Çopuroğlu genişletilmiş il başkanları toplantısında

KAYSERİ (MHA) – AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, video konferans yöntemiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, partinin il gençlik ve kadın kolları başkanları istişare toplantısına parti binasından katıldı.

Çopuroğlu, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan riyasetinde video konferans yöntemiyle düzenlenen 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı oldukça yararlı geçti” dedi.

Gün içinde de bayram kutlamalarına katılan Başkan Çopuroğlu, esnaf ve vatandaşın bayramını kutlayarak maske dağıttı. Çopuroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Kale Önü, Kazancılar ve Millet Caddesi civarında maske dağıtarak vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın Ramazan Bayramlarını şimdiden tebrik ettik” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat