Başkan Cabbar’dan Gençlere Ziyaret

Başkan Cabbar’dan Gençlere Ziyaret

KAYSERİ-(MHA)   

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 26. Dönem polis mülakat parkuruna hazırlanan gençleri eğitim parkurunda ziyaret etti.

Develi Kaymakamlığı, Develi Belediyesi ve Develi Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde hayalimle yaşıyorum hedefime koşuyorum proje kapsamında ilçemizde 25 polis adayı 26.dönem polis mülakat parkuruna proje koordinatörü Özben Şimşek eşliğinde hazırlarına devam ediyor.

Gençlere her fırsatta ve her parkurda destek olduklarını belirten Başkan Cabbar “Kayseri’de bu sene 26. Dönem polis mülakat sınav parkuruna hazırlanan gençlerimizi ziyaret ettik, sınavlarda karşılaşacakları etaplara bire bir uygun şekilde hazırlanmış parkurların eğitmenler eşliğinde devam ediyor. Gençler için tamamen ücretsiz hazırlamış olduğumuz bu kurslar ile gençlerimize sosyal belediyecilik anlamında yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim. Gelecekte gençlerimizin daha güzel iş hayatına atılmaları için en büyük destekçisi bizler olacağız. Gençlerimizin gelecekte daha güzel meslek sahibi olmalarına destek oluyor ve onların her türlü talep ve isteklerini önemsiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM