Akçatı Taziye Ve Toplu Etkinlik Salonu'nun Açılışı Yapıldı

Akçatı Taziye Ve Toplu Etkinlik Salonu'nun Açılışı Yapıldı
13 Mayıs 2022 - 21:36
Reklam

Akçatı (Karacafenk) Mahallesinde hayırseverler tarafından yapımı tamamlanan Akçatı Taziye ve Toplu Etkinlik Salonu'nun açılışı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
Bünyan Belediye Başkanı Özkan ALTUN, İlçe Kaymakamı Turgut GÜLEN, İlçe Jandarma Komutanı Kadir ER, İlçe Müftüsü Mahmut TAŞYAPAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Tevfik DÜZEN, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen açılışta Belediye ekiplerimizce hazırlanan program kapsamında fidanlar toprakla buluşturuldu ve mahalle sakinlerine dağıtıldı.
Bünyan Belediye Başkanı Özkan ALTUN, ''Ekiplerimizce hazırlanan açılış programı kapsamında salonumuz çevresinde hazırlanan fidanları toprakla buluşturup fidan dağıtımı gerçekleştirdik.

Bizleri hizmete başladığımız günden bu yana yalnız bırakmayan, destekleriyle Bünyan'ımıza ve mahallelerimize değer katan kıymetli hayırseverlerimiz başta olmak üzerek katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan Protokolümüze, Meclis Üyelerimize, Mahalle Muhtarlarımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, Taziye ve Toplu Etkinlik Salonu'muzun Akçatı Mahallemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum'' ifadelerini kullandı.
Akçatı Mahalle Muhtarı Zafer MEMİŞ ve mahalle sakinleri; Başkan ALTUN'a ve Bünyan Belediyesine açılan salon ve verilen hizmetler için teşekkür etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum