Ajda Pekkan'ın içtiği ölümsüzlük iksiri nedir? Ölümsüzlük iksiri var mı?

Ajda Pekkan'ın içtiği ölümsüzlük iksiri nedir? Ölümsüzlük iksiri var mı?
20 Temmuz 2021 - 15:55
Reklam
75 yaşındaki başarılı sanatçı Ajda Pekkan, pandemi sonrası ilk konserini vererek Belarus'un başkenti olarak bilinen Minsk'te sahneye çıktı. Pekkan performansı ve güzelliğiyle kendine hayran bırakırken, sosyal medyada başarılı sanatçı ilgili ilginç iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Ajda Pekkan, ölümsüzlük iksiri adı verilen ve yurt dışında getirdiği özel bir formül tüketiyor. Peki Ajda Pekkan'ın içtiği ölümsüzlük iksiri nedir? Ölümsüzlük iksiri var mı? İşte merak edilenler..

Pandemi sonrası ilk konserini veren ve hafta sonu Belarus'un başkenti Minsk'te sahneye çıkan Pekkan başarılı performansı ve güzelliğiyle kendine hayran bıraktı. Konser sonrası sosyal medyada Pekkan ile ilgili ilginç iddialar da gündeme taşındı. Ajda Pekkan'ın ölümsüzlük iksiri adı verilen özel bir formül tükettiği iddia edildi. Peki Ajda Pekkan'ın içtiği ölümsüzlük iksiri nedir?

Ajda Pekkan'ın içtiği ölümsüzlük iksiri nedir?
75 yaşındaki başarılı sanatçı Ajda Pekkan hafta sonu Belarus'un başkenti Minsk'te sahne aldı. Pandeminin ardından yurt dışında ilk kez konser gerçekleştiren sanatçı, güçlü sesi ve güzelliğiyle büyük beğeni aldı.
Pekkan, başarılı performansı ile sahne alırken, sanatçı hakkında sosyal medyada ilginç iddialar ortaya atıldı.


İddialara göre Ajda Pekkan'ın genç görüntüsünün sırrı Tayland'da yapılan ve şişesi yaklaşık 220 bin TL'den satılan ölümsüzlük iksiri isminde bir formülden geliyor.
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve kostümü ile dikkat çeken sanatçının aldığı iksirin 50 mililitrelik şişelerde satıldığı ve Ajda Pekkan'ın bu formülü senede ortalama 2 defa tükettiği sosyal medyada konuşuldu.


Ölümsüzlük iksiri var mı?
Ölümsüzlük iksirinin olup olmadığı senelerdir insanlar tarafından konuşulup tartışılıyor.
Ölümsüzlük iksirinin şu an için bulunmadığı bilinse de Senegal'in devlet armasında da bulunan ve "hayat ağacı" olarak da bilinen Baobab'ın meyvesinden yapılan şurubun, ömrü uzattığına inanılıyor.
12 Şubat 1946 doğumlu olan şarkıcı Ajda Pekkan, 1970'lerden bu yana "Süperstar" lakabıyla anılmaktadır. Türk pop müziğinin öne çıkan isimlerinden biri olan Ajda Pekkan, güncel şekilde tuttuğu müzikal tarzı sayesinde 50 seneyi aşkın bir süre popülerliğini korudu ve kendisinden sonra gelen pek çok şarkıcılara da ilham kaynağı oldu.Ajda Pekkan kimdir?
Beyoğlu, İstanbul'da dünyaya gelen Pekkan'ın müzik kariyeri, 1960'ların hemen başında Los Çatikos grubunun parçası olarak bir gece kulübünde sahneye çıkmasıyla başlamış oldu. Fakat 1963'te Ses dergisinin sinema artisti yarışmasını kazanınca oyuncu olarak tanındı ve birkaç sene boyunca sanat yaşamını şarkıcılık yerine oyunculuk odaklı bir şekilde devam ettirdi. Aynı sene Adanalı Tayfur isimli ilk filminin başrolünü oynayarak Yeşilçam sinemasına giriş yaptı.
Şıpsevdi (1963), Hızır Dede (1964) ve Şaka ile Karışık'ın (1965) aralarında bulunduğu yaklaşık 50 siyah beyaz filmde rol aldı ve ardından oyunculuğu bırakarak tamamen şarkıcılığa odaklandı.


Albüm çalışmaları neler?
Sevdim Seni (1982) Süperstar '83 (1983) Ajda Pekkan ve Beş Yıl Önce On Yıl Sonra (1985) Ajda Pekkan (1968) Fecri Ebcioğlu Sunar: Ajda Pekkan (1969) Ajda Pekkan Vol. 3 (1972) Süper Star (1977) Pour Lui (1978) Süper Star 2 (1979) Aynen Öyle (2008) Farkın Bu (2011) Ajda Pekkan & Muazzez Abacı (2014) Sen Mutlu Ol (1981) Süperstar 4 (1987) Ajda 1990 (1990) Seni Seçtim (1991) Ajda '93 (1993) Ajda Pekkan (1996) Cool Kadın (2006)

YORUMLAR

  • 0 Yorum