Yeniden Refah Partisi Talas İlçe Başkanı Hızır Şenol, Yılmaz Özdil’e Tepki Gösterdi.

Yeniden Refah Partisi Talas İlçe Başkanı Hızır Şenol, Yılmaz Özdil’e Tepki Gösterdi.

KAYSERİ(MHA) –

Yeniden Refah Partisi Talas İlçe Başkanı Hızır Şenol, Yılmaz Özdil’e Tepki Gösterdi. Yılmaz Özdil, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’a İstanbul Sözleşmesi üzerinden serti bir dil kullanmıştı. Yeniden Refah Partisi Talas İlçe Başkanı Hızır Şenol ise gazeteci Yılmaz Özdil’e sert tepki gösterdi. Başkan Hızır Şenol, şu ifadelerde bulundu:”Yılmaz Özdil ne yaptığını bilmeyen ,rüzgâra göre yön değiştiren bir gazeteci olması hasebiyle alıştığımız, yaşadığı ülkeye, mensubu olduğu millete ve milli manevî hassasiyetlerimize uymayan bir açıklama yapmış, başarısız ve taraflı gazetecilik hayatındaki açıklamalarına bir yenisini ekleyerek Genel başkanımız Dr.Fatih Erbakan bey’in “İstanbul sözleşmesi ve toplumsal cinsiyet eşitliği siyonizmin aziz milletimiz üzerinde oynadığı bir oyundur, aile düzenimizi mahvetmeyi ve neslimizi erozyona uğratmayı hedeflemektedir.” Açıklamalarına karşılık “Sizin kafanız basmıyor.” gibi talihsiz ve seviyesiz bir açıklamada bulunmuştur. Buradan sormak istiyorum Yılmaz Özdil’in kıblesi neresi dir? Vatan toprağı olarak nereyi benimsemekte, lider olarak rothschild veya rockefeller gibi siyonist şahıslarımı kabul etmektedir?

Zira söylemleri bizlerde buna yönelik izlenimler uyandırmaktadır. Kendisini milli, yerli ,vatanperver ve tarafsız bir gazeteci olmaya davet ediyoruz. Genel Başkanımız hakkında ki taraflı fikirleriyle duvara toslamış, bu seferde tutturamamış ve yaya kalmıştır. Genel başkanımız Sn.Fatih Erbakan bey ayrıştırıcı değil birleştirici, kucaklayıcı, nazik ve naif bir beyefendi dir.

Yılmaz Özdil’e yakışan; Sn.Genel başkanımız Dr.Fatih Erbakan bey’in cümlelerini cımbızlayarak toplum nezdinde negatif bir algı oluşturmaya çalışarak beyhude bir girişimde bulunması degil, kitap yazmaya  ve bu kitapları 2.500 tl.’ye Satmaya devam etmesidir.

 

HABER: CEYLAN GURBET DEMİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM