Yalancı dizisi final yaptı!

Show TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalancı, bu akşam 10. ve final bölümüyle ekrana geldi. Dizinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci de sosyal medya hesaplarından diziye veda paylaşımları yaptı. Terzioğlu veda paylaşımda "Kadına şiddetin hiçbir şekline sessiz kalmayan savaşçı bir karakteri canlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum" ifadelerini kullandı.

Yalancı dizisi final yaptı!
23 Kasım 2021 - 23:22
Reklam

Show TV’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci,
 Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Yalancı erken final yapıyor. Yalancı dizisi 23 Kasım Salı akşamı final bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

TERZİOĞLU VE BADEMCİ'DEN VEDA PAYLAŞIMLARI

Dizide Mehmet Emir'i canlandıran Salih Bademci, Instagram sayfasından rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu paylaşımında "Tanıştığıma, çalıştığıma öyle memnunum ki" notunu yazarak Burçin Terzioğlu'nu etiketledi.

Yalancı'nın Deniz'i Burçin Terzioğlu da başka bir kareyi "Çok sevmek canım partnerim" notuyla paylaştı."HOŞÇA KAL DENİZ"

Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu Instagram hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Terzioğlu şu ifadeleri kullandı:
"Yolculuğumuz kısa sürmüş olsa da, gurur duyduğum bir projede, kadına şiddetin hiçbir şekline sessiz kalmayan savaşçı bir karakteri canlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Hoşça kal Deniz,
hoşca kal YALANCI"


YORUMLAR

  • 0 Yorum