Tomarza Ak Parti 7. Olağan Kongresinde Başkan Şahin Güven Tazeledi

Tomarza Ak Parti 7. Olağan Kongresinde Başkan Şahin Güven Tazeledi

TOMARZA (MHA)

Tomarza Ak Parti İlçe 7. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Erhan Şahin yeniden seçilerek güven tazeledi.

Tomarza Ak Parti İlçe 7. Olağan Kongresi 12 Eylül Cumartesi Günü Saat 12:00’da Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleşti. Pandemiden dolayı sınırlı sayıda katılımcının katıldığı ve koronavirüs tedbirlerine harfiyen uyularak maske, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde kongre yapıldı

Kongreye; Kayseri Ak Parti Milletvekilleri İsmail Emrah Karayel ve İsmail Tamer’in yanı sıra Kayseri Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin, Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Şahin Kılıç başta olmak üzere Ak Partiye gönül vermiş Tomarzalılar katıldı.

İlk konuşmacı olan Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin programa katılanlara teşekkür ederek başlamış olduğu konuşmasında Tomarza Ak Parti İlçe 7. Olağan Kongresinin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirtmesi dileklerinde bulundu.

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ise selamlama konuşmasının ardından bir müjde verdi. Vermiş olduğu müjdede ise Tomarza Belediyesi Bünyesine bağlı İmar A.Ş. adına bir mobilya fabrikasının 2020 yılı sonuna kadar faaliyete geçireceğiz ve ilk etapta 150 kişi olmak üzere ilerleyen yıllarda 600 kişi iş istihdamı sağlamış olacağız müjdesini verdi.

Daha sonra konuşma yapan Kayseri Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri Ak Parti Milletvekili İsmail Tamer’in yanı sıra Kayseri Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, söz alarak ülkenin genel gündemi konuları hakkında konuşma yaptı.

Faaliyet ve Denetim raporları okunarak oy birliği ile kabul edildikten sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı okunduktan sonra seçimlere geçildi. Tek liste ile seçimlere giren Mevcut Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin kongreye katılanların tamamının oylarını alarak yeniden Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı olarak seçildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM