Satılmış Köleler İş Başında

Satılmış Köleler İş Başında

KAYSERİ (MHA) –

Filistin topraklarını, kutsal Kudüs ve Mescid-i Aksa’yı işgal ederek 72 yıldan bu yana insanlık suçu işleyip her türlü kötülüğü yapan İsrail, kendine yeni yalaka ve hainler buldu.

Kutsal mekanlara ve Müslüman Filistin halkına karşı her türlü zorbalığı yapan İsrail ile normalleşme adı altında ihanet anlaşması yapan Birleşik Arap Emirlikleri’nin sözüm ona insan hakları aktivisti Mazrui, bir İsrail gazetesine verdiği röportajda kölelik ve satılmışlığını ortaya koyarak şunları söyledi.

“Suudi Arabistan hükümeti hazreti peygamber döneminde çıkardıkları fitne sebebiyle Hayber’den kovulan Yahudiler için İsrail’e tazminat ödemeli. Buradan gönderilen çok sayıda Yahudi’ye vatandaşlık vermelidir.”

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları olarak! Ortadoğu ve dünyada fitne oyunları ile anılıp Müslümanlara ihanet eden Birleşik Arap Emirlikleri Emir’i Zayed ve ona yakınlığı ile bilinen aktivist Mazrui’nin bu çıkışını Müslümanların Peygamberi Hz. Muhammed’e, İslam tarihine ve Filistin davasına ihanet olarak değerlendiriyoruz. Satılmışlığın, köleliğin ve ihanetin sembolü bu çıkışı ve Mazruiyi şiddetle kınıyor, lanetliyor ve diyoruz ki bu tür satılmış ve ihanetçi köleler ve yardımcıları ne yaparsa yapsın bizler Kudüs, Filistin ve İslam davasına sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM