Reklam

Sarız'da Neler Oluyor / Özel Haber

Sarız'da Neler Oluyor / Özel Haber
11 Ocak 2022 - 12:28
Reklam
Sarız Cumhur ittifakı belediye başkanı Baki Bayrak esnaf gezisi sırasında hayati tehlike atlattı. Sarız'da Yaşanan Gerginlik Sonrası İlk Açıklama/ Özel Haber


Uyuşturucu kullandığı iddia edilen bir kişi tarafından üzerine araba sürülerek tehdit edilen MHP li Baki Bayrak Metropolhaber.net e yaptığı açıklamada;  esnaf ziyaretinden çıkarken dört kişi araç ile üzerime hızlı bir şekilde öldürme maksatlı sürdüler.Zor kurtardım. Daha sonra kendi aracımızıda darp ettiler. Ogünkü nöbetçi komisere durumumuzu anlattık ama 45 dakika bizim olayımız sürdü ama polis müdahale edemedi. Sosyal medya hesaplarından da komiserin odasında bana hakaret içeren paylaşımlar yapıyorlar dedi. 
Metropolhaber.net in ulaştığı bilgilerde Belediye Başkanı Baki Bayrak '' burada tek başına mücadele ediyor ve tek başıma çalışıyorum''dedi. Bayrak, gereğini tüm kurum ve kuruluşlardan yapmalarını bekliyorum ifadesini kullandı. 
Açıklamalardanda anlaşılacağı üzeri emniyet müdürü ve yetkili organların ne yapacağı tartışma konusu olurken, Sarızda bu gidişle sular durulmayacak gibi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum