Samsunspor'da kritik karar

Samsunspor teknik adam arayışında gündeme onlarca teknik adam düşerken halen belirsizlik ise yeni hoca arayışlarının sinyali olarak görülüyor.

Samsunspor'da kritik karar
06 Haziran 2021 - 17:39
Reklam
Yılport Samsunspor kulübü başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezona sağlam bir şekilde girebilmek adına teknik direktör noktasında ince eleyip sık dokuyor. Bu süreçte Hikmet Karaman ve Tolunay Kafkas ile görüşmeler gerçekleştiren Samsunspor takımında gündeme gelen isimler değişkenlik gösteriyor.

TFF 1. Lig'de geçen sezon şampiyonluk vizesini son anda kaybeden Yılport Samsunspor'da teknik direktör arayışları başladı. Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayıran Samsunspor listesine ilk sıraya Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı ekledi ve görüşmelerde sona geldi. 2011-2013 yılları arasında da Ümit Milli Takımı çalıştıran Kafkas, Ocak 2013'te Trabzonspor'dan gelen teklif nedeniyle Ümit Milli Takımı bırakmış ve bordo mavililerin yolunu tutmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ise Samsunspor ile Hikmet Karaman isimleri bir araya gelirken başkan Yüksel Yıldırım son kararını verecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MEHMET TAYMAZ
    1 hafta önce
    İKİSİDE İYİ TEKNİK ADAM HIRSLI BİLGİLİ İNŞALLAH BİRİSİ OLUR