Özhaseki: Bütçe ayrılması için girişimlerde bulunacağım

Özhaseki: Bütçe ayrılması için girişimlerde bulunacağım

KAYSERİ (MHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, hastalara daha konforlu hizmet verilmesi amacıyla Erciyes Üniversitesi (ERÜ) tarafından hazırlanan projeye Ankara’da bütçe ayrılmasını sağlayacaklarını söyledi.

ERÜ’de, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin Katılımları ile Hastane Bölgesi İyileştirme Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi. ERÜ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin katılımları ile bir toplantı gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıda hastaneler bölgesine yapılması planlanan çevre düzenlemesi ve iyileştirme projesi ele alındı. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde ERÜ Rektörlük Senato Salonu’nda düzenlenen toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Borlu, Prof. Dr. Recai Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, Genel Sekreter Murat Yenisu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hızır Yakup Akyıldız, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Altun, Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Haluk Kutay Taşdemir katıldı.

Toplantıda, ERÜ Hastaneler bölgesinde yapılması planlanan çevre düzenlemesi, araç ve yaya yolu güzergâhları ile mevcut binaların iyileştirme projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, toplantıda yaptığı konuşmasında toplantıya katılarak yapılması planlanan projeler ile yakından ilgilenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür etti.

Toplantı sonrası Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış tarafından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye üniversitenin çini işlemeli tabağı takdim edildi.

Özhaseki, verdiği bilgide, “Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ve ekip arkadaşları ile hastaların çok daha konforlu ortamda tedavi edilmesini sağlayacak modern imkanların hizmet anlayışına ilave edileceği yeni projeleri inceledik. Ankara’da bu projeler konusunda bütçe ayrılması için girişimlerde bulunacağım. Şehrimizi hep birlikte geliştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca Erciyes Üniversitesi Ulaşım Master Planı hakkında da istişarelerde bulunduk. Bu plan gerçekleştiğinde Erciyes Üniversitesi Kampüsündeki ulaşım daha hızlı ve daha güvenli hale gelecek. Hastalarımız ve öğrencilerimiz rahat edecek” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32