Nezir Karayün’den Hüseyin Baş’a tebrik mesajı

Nezir Karayün’den Hüseyin Baş’a tebrik mesajı

KAYSERİ-(MHA)   

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün BTP’nin yeni genel Başkanı Hüseyin Baş’ı tebrik etti.

Karayün yayınladığı mesajında şunlara yer verdi;

Haydar Baş’ın vefatının ardından BTP Genel Başkanlığına seçilen hukukçu Hüseyin Baş’ı yayınladığı mesaj ile tebrik etti.

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Karayün, “Haydar Baş hocamız bu ülkenin çimentosu idi. Bayrağa, sancağa, dine, vatana, Atatürk’e kim saldırsa karşına ilk dikilen olurdu. Biz her daim kendisini örnek aldık. Gıptayla takip ettik. İnancım odur ki emaneti devralan Hüseyin Baş kardeşimizde emaneti zirveye taşıyacaktır.” dedi.

Karayün, “Kendine ve fikirlerine her daim itibar ve hürmet ettiğim, Atatürk’e gerçek manada sahip çıkan, vefatından büyük üzüntü duyduğum merhum Haydar Baş’ın muhterem oğlu Av. Hüseyin Baş O’nun emanetini cesurca üstlenmiştir. Bu genç kardeşime siyasi hayatında başarılar diliyorum. YOLU bahtı açık olsun.” diyerek başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Nezir bey dediklerinizde sonuna kadar haklısınız. Prof Dr Haydar BAŞ bey sayesinde Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki İngiliz ve Yunan fitnelerinden arındık kendisini hayırla ve dua ile yad eder olduk, hatimler hediyeden olduk ruhlarına. Ayrıca Ehlibeyt sevgisinin farziyetinide öğrendik Rahmetli Haydar beyden. Oğlu Hüseyin BAŞ ın ve kadrosunun kıymetini bilmeyi Yüce Yaradan bu Aziz millete nasip etsin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat