Neyin Tarafıyım

Neyin Tarafıyım

Neyin Tarafıyım

Sayın Başkan, dün kaleme aldığım yazıdan dolayı söyleyebildiklerini söyledi. Nezaket gösterip aramış ama yanlı olduğumu ve yanlış yazdığımı söyledi. Kinayeler ve laf sokmalar dışında da iyi bir görüşme de değildi.

Şimdi Sayın Başkan, insan taraf olur, tarafsızlık olmaz ama doğrudan yana taraf olunur. Bana göre doğru bu. Daha belirgin yazmam konusunda eleştiriyor. (Her halde mahkemeye verecek)

Daha belirgin yazayım o zaman, Ordumuzun için kullanılan ifadeyi mi desteklese idim, darbelere karşıyım diyen ama Mısırda darbe yapan Sisiyi destekleyenlerle mi bir olsa idim. Hukuku üstünlüğünden bahsedip, Kavalanın serbest bırakılmasından yana olanları mı desteklese idim. Saz çalan, kitap yazan dağda teröristle eş olup Apo denen şerefsizin heykelini dikmek isteyenlerle mi bir olacaktım.

Teröristlerin kitaplarını okumaktan bir şey olmaz diyenlere mi destek olsa idim.

15 Temmuzda meydanlardan kaçanlar, sabah namazından sonra meydanlara gelenlerle mi birlikte olsa idim.

Yasin Börüye layık görülen ölümü hazırlayanları mı alkışlayacaktım. 15 Temmuzda şehit ve gazi olanların yanlarında olmayacak mı idim. 15 Temmuzu kim yaşadı. Herkes evinde kuyruğunu altına almış ne oldu ne olacak derken meydanda biz vardık. Hiç sonumuzu düşünmeden. Bugün olsa aynı hassasiyetle aynı davranışı sergilerim. FETÖ cüleri ya da Fetö sevicilerin yanında mı olsa idim. İstediğiniz yere istediğiniz kadar şikayet edebilirsiniz. Benim rızkım ne ona ne buna bağlı değil. Rızkımızı veren rabbime şükürler olsun. Ora olmaz bura olur ondan yana korkumuz yok.

Neyin peşindesiniz.

Eleştirmek mi tehdit mi?

Hepsine eyvallah.

Onların tarafında mı olacaktım.

Ödediğimiz vergilerle eşek heykeli yapanları değil de, Şehir hastanelerini inşa edenleri desteklediğim için mi tarafım. Heykellere verdiğiniz paralar ile 170 kilometre yol yapanların tarafıyım.

Evet, tarafım.

Şehir hastanelerini desteklemeyip eşek heykelinin yapılmasını destekleyenlere bir sözüm olur. ‘’O sizin eşekliğiniz’’ benim değil derim. Yazmaya yeni başladım. Bi durun hele. Kayseri ölçeğine fırsatımız olmadı daha. Özel ve dosya haberlerle geliyoruz inşallah. Kime dokunur, kim alınır onu da zaman bırakalım.

Çalıştığım kurumlar belli.

Yaptığım işlerde.

Elinizden ne geliyorsa yapın. Bildiğiniz yanıldığınıza yetmez sizin. Ben ise ‘’doğru bildiğim ve hak saydığım şeyleri söylemeye’’ devam edeceğim.

Ben mi?

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum.

Kalın sağlıcakla.

Necmettin ÇUHADAROĞLU-metropolhaber.net

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32