Müge Anlı da Akıl Almaz Olay! Torununa İstemeye Gittiği Kız Kendine Kaçtı!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı’da akıl almaz bir olay yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında perşembe günü ekrana gelen bölümünde, 38 yaşındaki kızlarının 70 yaşındaki Cengiz Günsar’ın kaçırdığını iddia eden aile fertleri kızlarının bir an önce bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programının konuğu oldu.

Müge Anlı da Akıl Almaz Olay! Torununa İstemeye Gittiği Kız Kendine Kaçtı!
02 Eylül 2021 - 13:20
Reklam
ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı’da akıl almaz bir olay yaşandı.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında perşembe günü ekrana gelen bölümünde, 38 yaşındaki kızlarının 70 yaşındaki Cengiz Günsar’ın kaçırdığını iddia eden aile fertleri kızlarının bir an önce bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programının konuğu oldu.
İddia göre;  70 yaşındaki Cengiz Günsar torunu için istemeye gitti 38 yaşındaki Esra Atalay’ı kaçırdı. Olay Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü.

 

Müge Anlı da Akıl Almaz Olay! Oğluna İstemeye Gittiği Kız Kendine Kaçtı!

3 aydır kızlarından haber alamayan aile üyeleri Müge Anlı’nın programına katıldı. Programda bulunan Esra Atalay, Cengiz Günsar ile imam nikâhı yaptığını söyledi.
Stüdyoda kriz geçiren Esra Atalay’ın annesi Nefize Atalay; “ben kızımı istiyorum Müge Hanım hangi kanunda var 70 yaşında, babası yaşındaki adama kaçıyor. Uykularımızı terke ettik. Evladım kızı diye severdi müge hanım” ifadelerin kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum