Müge Anlı 21 Ekim 2021 Full İzle! Müge Anlı Tamamı Tek Parça 21 Ekim 2021 Perşembe ATV Canlı İzle!

Televizyonların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Çözülememiş şüpheli ölüm ve kayıpları ele alan Müge Anlı, gazetecilik içgüdüsü ve tecrübeleriyle gerçeğin peşine düşüyor. Bir süredir kayıp olan üç kadının akıbetini araştıran Müge Anlı, Türkiye’nin gündemi haline gelmeyi başarıyor. Ekranların merakla beklediği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 20 Ekim 2021 gündemleri neler olacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 20 Ekim 2021’ta neler yaşandı?

Müge Anlı 21 Ekim 2021 Full İzle! Müge Anlı Tamamı Tek Parça 21 Ekim 2021 Perşembe ATV Canlı İzle!
20 Ekim 2021 - 23:43
Reklam
Gündüz kuşağı programlarının en iddialı ismi Müge Anlı, kendi adını verdiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlardaki yerini alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, bugün sıcak gelişmeleri ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 21  Ekim gündemleri neler olacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 21 Ekim’de neler yaşandı? İşte, tüm detaylar…Müge Anlı 20 Ekim 2021 Full İzle! Müge Anlı Tamamı Tek Parça 20 Ekim 2021 Çarşamba ATV Canlı İzle!

ATV ekranlarına 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, ekranların en uzun gündüz kuşağı programı olarak seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Ele aldığı şüpheli kayıp ve cinayet dosyaları ile seyircisinin karşısına çıkmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert, tüm Türkiye’nin gündemini belirlemeyi yeni sezonu ile de başarıyor. Hafta içi her gün ATV ekranlarına gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, saatler 10.00’ı gösterdiğinde canlı yayınına başlıyor.Ekranlara en son 20 Ekim 2021 Çarşamba günü gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yeni bir şüpheli kayıp dosyasının kapağını araladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde; öldürüldüğü iddia edilen ve bir süredir ortalarda olmayan 38 yaşındaki Mehmet Karahan konusu tartışıldı. Mehmet Karahan’ın kardeşi olan Fatma Hanım, sevgilisi Cemal Bey’in kardeşi Mehmet Bey’i öldürdüğünü iddia etti. Aralarında yaşanan sorunu bilmediğini iddia eden Fatma Hanım, Cemal Bey tarafından tehdit edildiği için şu ana dek sustuğunu ifade etti. Canlı yayına katılan Fatma Hanım’ın kızı Rukiye Hanım, konuyla ilgili annesini suçladı. Annesinin bir kadına Mehmet’i halıya sarıp götürdüler dediğini söyleyen Rukiye Hanım, babasının ölümünden de annesini sorumlu tuttuğunu belirtti. Programa bağlanan bir tanık ise, Fatma Hanım ve Cemal Bey tarafından kandırıldığını, Fatma Hanım’ın ise, Cemal Bey tarafından terk edildikten sonra konuşmaya karar verdiğini iddia etti.


Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 21 Ekim Gündemleri Neler Olacak?

Hafta içi her gün seyircisinin karşısına çıkmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 21 Ekim 2021 Perşembe günü de ATV ekranlarındaki yerini alacak. Geçmişte ele aldığı dosyalar ile ilgili seyircisine bilgi verecek olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Mehmet Karahan’ın şüpheli kaybını da araştırmaya devam edecek. Seyircisi tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bugün saat 10.00’da ATV ekranlarından başlayacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum