Melikgazi Belediye Meclisinde duygusal anlar, anlamlı davranış,

Melikgazi Belediye Meclisinde duygusal anlar, anlamlı davranış,

KAYSERİ- Melikgazi  Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantısını yaptı. Meclis gündemindeki maddeler görüşüldü.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, başkanlığında toplanan Kasım ayı olağan meclis toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı. 15 madde oylanırken, 8 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Meclisimizce şehrin ekonomik gelişmesine ve imar hareketliğine hız katacak olan gündem maddeleri yine oybirliği ile onaylandı. Bu meclis toplantısında planlı gelişimi için kararlar alındı. Bu gün alınan karar ile 2020 çalışmaları bir bakıma şekilleniyor ve yatırımlar hızlanıyor. Ayrıca Bu hafta bilindiği gibi LÖSEMİ haftası buna istinaden tüm Meclis Üyelerimiz bu anlamlı günde farkındalık ve sosyal farkındalık oluşturmak için lösemi ağızlığı takarak yüreklerimizin onlarla birlikte olduğun göstermek istedik. Meclis Üyelerime teşekkür ediyorum” dedi.

İmar ağırlıklı gündem maddelerinin görüşülerek onaylandığını belirten Dr. Palancıoğlu, Melikgazi bölgesindeki arsaların her geçen gün değerlendiğini ve mülk satışlarında artış gözlendiğini tüm bu sonuçların aslında bu meclis kararları ile elde edildiğini kaydetti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM