Lyon, Doğan Alemdar için resmi teklif yaptı

Kayserispor takımının başarılı file bekçisi Doğan Alemdar için talipler gelmeye devam ediyor.

Lyon, Doğan Alemdar için resmi teklif yaptı
14 Haziran 2021 - 15:07
Reklam
Kayserispor takımının başarılı file bekçisi Doğan Alemdar için talipler gelmeye devam ediyor. İtalya takımlarının ilgi gösterdiği Doğan Alemdar için geçtiğimiz hafta Ahmet Ağaoğlu, Berna Gözbaşı ile görüşerek bilgi almıştı.

TRANSFERDE SICAK GELİŞME.. DOĞAN ALEMDAR TAKIMI BELLİ OLDU. HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Seçim öncesi için takımda ki oyuncular için gelen teklifleri değerlendiren Kayserispor takımında Doğan Alemdar için bu sefer talip Fransadan geldi.

İç Anadolu ekibinde Lung ve İsmail'in sakatlandığı sezonda 3. kaleci olarak bulduğu şansı çok iyi değerlendirip harika bir sezon geçiren genç file bekçisine Lyon talip oldu. Sezon içerisinde yakından takip edilen Doğan için kulübe 3.5 milyon Euro'luk resmi teklif geldi. Adı Süper Lig ve Avrupa'dan birçok takımla anılan 19 yaşındaki kalecinin de kariyerine yurtdışında devam etmek istediği belirtildi.

Yönetim kabul edecek

İddialara göre Kayserispor yönetimi de öneriye son derece sıcak. Lung'un da iyileşmesiyle kaleci sıkıntısı kalmayan kulübün ekonomik açıdan da rahatlamak adına 3.5 milyon Euro'ya teklifi kabul edeceği kaydedildi. Transferin bir hafta içinde resmiyet kazanma ihtimalinin yüksek olduğu ifade edildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum