Kayserisporlu Yasir Subaşı ve kaleci Lung taraftara teşekkür etti

Kayserisporlu Yasir Subaşı ve kaleci Lung taraftara teşekkür etti

KAYSERİ (MHA) – Kayserispor’un başarılı futbolcuları Yasir Subaşı ve kaleci Silviu Lung, sakatlıkları sonrasında kendilerine geçmiş olsun ve iyi dileklerde bulunan Kayserispor taraftarına teşekkür etti.

Galatasaray maçında rakibiyle birlikte hava topuna yükseldiği pozisyonda sakatlanan ve omuz kemiğinde kırık tespit edilen Yasir Subaşı’nın tedavisine başlandı. Oyuncu sakatlığı sonrasında takımının aldığı galibiyete sevinirken, taraftara da teşekkür etti. Yasir, “İyi mücadele herkesin ayağına sağlık. Yaşadığım sakatlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim” dedi.

Karşılaşmanın ilk yarısını ise sakatlığı nedeniyle güçlüklü tamamlayan ve ikinci yarı oyunda yer almayan kaleci Lung, sakatlık sırasında inanılmaz acı yaşadığını dile getirdi. Romanyalı kaleci Silviu Lung, biran önce iyi olup takımdaki yerini almak istediğini belirterek, “Tüm mesajlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Büyük Kayserispor ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Umarım yakında geri dönerim” ifadelerine yer verdi.

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, sakatlanarak hastaneye kaldırılan her iki oyuncunun sürekli yanında bulunarak, her iki oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32