Kayserispor’da yeni başkanın kim olacağı merak ediliyor

Kayserispor’da yeni başkanın kim olacağı merak ediliyor

İstikbal Mobilya Kayserispor’da Olağanüstü Genel Kurul kararının ardından başkanlık için birçok kişinin ismi geçiyor. Bu isimlerden kimin başkan olacağı merak ediliyor.

Kayserispor’da yeni başkanın kim olacağı ile ilgili girişimlerde de bulunuyor. İddiaya göre işadamı ve Erciyesspor Kulübü eski başkanlarından Ziya Eren’e Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç tarafından teklif sunulduğu belirtiliyor.

Ziya Eren, kendisinin 20 milyon lira ortaya koyacağı ve bunun karşılığında 20 milyon lira daha ortaya para konulması ve 40 milyon lira ile yapılacak başlangıçta Kayserispor’un ligde kalarak mali yapısını düzelteceğini söylediği ifade ediliyor.

Bu yönüyle ortaya konulan şartla ilgili kesinleşen bir gelişme olmayınca Ziya Eren’in kabul etmediği ifade ediliyor.

Öte yandan sosyal medya hesaplarında birçok isimde Kayserispor kulübü başkanlığı için adı geçiyor. Ancak şuan için netleşen bir gelişme olmadı. 30 Kasım tarihinde yapılacak genel kurulda bir sonuç alınacağına kesin gözüyle bakılıyor.

KAYSERİSPOR GENEL KURUL AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

Kayserispor Kulübü genel kurul ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı;

“Büyük Kayserispor Camiasına; Bilindiği üzere kısa bir süre önce Başkan değişikliği nedeniyle sayın Hamdi Elcuman başkanlığında yönetim kurulumuz görevine devam etmekte idi. Bu süre zarfında yönetimsel bir boşluk olmaması ve mevcut sorunların ivedilikle aşılması adına yönetimimiz fedakarca gayret göstermiş,bugün tarihi itibariyle futbolcu alacaklarımız ve sair ödemelerimizin bir kısmı daha yapılmıştır. Ancak; gelinen bu noktada kulübümüzün geleceği açısından Olağanüstü Genel Kurul yapılması zaruri hale gelmiştir. Bu nedenle 30.11.2019 tarihinde olmak üzere Olağanüstü Genel Kurul kararı alınmıştır.

Alınan bu kararın tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz. İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM