Kayserispor Yalçın Koşukavak İle Prensipte Anlaştı

Kayserispor Yalçın Koşukavak İle Prensipte Anlaştı
25 Nisan 2021 - 21:09
Reklam
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor’da yine teknik direktör değişimi yaşanıyor. Hamza Hamzaoğlu’ndan boşalan koltuğa Yalçın Koşukavak getiriliyor.
Hes Kablo Kayserispor, Hamza Hamzaoğlu ile yolları ayırmasının ardından, teknik direktör arayışlarına başladı. Hamza Hamzaoğlu’ndan önce Yalçın Koşukavak ile görüşen Kayserispor yöneticileri, gelen tepkileri sonrası Uğur Kulaksız ile devam etme kararı almıştı. Uğur Kulaksız ile de yol ayrımına giden Kayserispor, Hamza Hamzaoğlu’nu getirmişti. Bugün Hamza Hamzaoğlu ile de yolları ayıran Kayserispor, tekrar Yalçın Koşukavak ile anlaşma sağladı. Kayserispor yönetimi, şartları ve sözleşmeyi görüşmek üzere Yalçın Koşukavak ile masaya oturacak.
Yalçın Koşukavak’ın, Yukatel Denizlispor karşısında takımın başında olması bekleniyor.
Yalçın Koşukavak; kariyerinde sırasıyla, Bursa Nilüferspor, Altay, İstanbulspor, Gaziantep FK, Bursaspor, tekrar Altay’ın başına geldi ve son olarak Denizlispor'u çalıştırdı.

Hes Kablo Kayserispor, Yalçın Koşukavak ile bir sezon içerisinde 6. teknik direktör değişimini yaşayacak.
HABER: Yusuf KAYA
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İbrahim Coşkuner
  1 ay önce
  İşine karışmak degil genç kale. İşine karışmak değil genç kalecimizi bu hafta istirahat ederse iyi olur yıpranmasın. Kayseri gol atınca 99 dakika gol yemesinler gevşetiliyor Kayserispor düşsede bizim takımımız. Başkana ve Yönetime başarılar
 • İbrahim Coşkuner
  1 ay önce
  İşine karışmak degil genç kalecimizi bu hafta istirahat ederse iyi olur yıpranmasın. Kayser gol atınca 99 dakka gol yemesinler gevşetiliyor Kayseri spor düşsede bizim takımımız. Başkana ve Yönetime başarılar