İhtiyaç Sahibi 50 Çocuğu Daha Sevindirdi   

İhtiyaç Sahibi 50 Çocuğu Daha Sevindirdi  

KAYSERİ-(MHA)   

Kayseri’de fakir ve muhtaç ailelere yönelik yardım faaliyetlerini ara vermeden sürdüren İşadamı Cemil Demirel, şimdide “Kışları Bahara Çevirelim” sloganıyla 50 ailenin çocuğunu daha giydirerek yüreklere su serpti.

İşadamı Cemil Demirel, Kış ayına girdiğimiz şu günlerde yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını yine unutmadı ve 50’yakın çocuğa kışlık kaban ve kışlık bot hediye ederek yürekleri ısıttı.

“Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın. Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın” diyen İşadamı Cemil Demirel, Her yıl olduğu gibi bu yılda maddi durumu iyi olmayan ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını unutmadık ve onlara kışlık kaban, kışlık mont ve kışlık bot’tan oluşan giysiler hediye ettik. O miniklerin soluk yüzlerini bir nebzede olsa gülümsetip yüreklerini ısıttık dedi.

Çocukların aileleri ise işadamı Cemil Demirel’e yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti. Aileler, “Bu zor günümüzde yanımızda olan ve bizlere her zaman desteğine esirgemeyen İşadamı Cemil Demirel’den Allah razı olsun. Çocuklarımızın birçoğu ayakkabısız, montsuzdu. Şimdi o çocuklarımızın yüreğini ısıttı. Allah kendisinden razı olsun ifadelerini kullandılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-11-24 06:58:00
2020-10-02 10:22:05
Mehmet Öztürk: Maşallah Başkanıma
2020-09-30 15:37:32