Instagram çöktü mü, ne zaman düzelir? Hikaye ve gönderi eklenmiyor sorunu

Dönemin en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram'da zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor. Bugün yaşanan sorunda Instagram kullanıcıları, Instagram'larına hikaye ve gönderi ekleyemediklerini ifade etti. Instagram'ın çöküp çökmediği araştırılıyor. İşte merak edilenler...

Instagram çöktü mü, ne zaman düzelir? Hikaye ve gönderi eklenmiyor sorunu
02 Eylül 2021 - 14:25
Reklam

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başını çeken Instagram'da sorun yaşanıyor. Instagram kullanıcıları profillerine hikaye ekleyemiyor, gönderi paylaşamıyor. Sorunun ne kadar süreceğinden haberdar olmak isteyen kullanıcılar Instagram'ın çöküp çökmediğinden tedirgin. İşte detaylar...INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram uygulamasında sorun yaşanıyor. Instagram kullanıcıları diğer sosyal mecraların üzerinden yorum yaparak, Instagram'ı kullanamadıklarını söylediler. Bunun üzerine Instagram'ın çöküp çökmediği sorusu araştırılmaya başlandı. Instagram'a hikaye ve gönderi eklemek isteyen kullanıcılar sorunla karşı karşıya kaldı. Konuya ilişkin sosyal medya devinden henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

Sorunun ABD eyaletinde daha yoğun yaşandığı öğrenildi. Aynı zamanda Türkiye'de de aynı sorundan şikayetçi birçok kullanıcı var.


YORUMLAR

  • 0 Yorum