Reklam

İlişkiler sınavdan geçiyor

Merhaba, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz, her türlü iletişim sorunlarına ve teknolojiyle ilgili aksaklıklara dikkat! Merkür retrosu Terazi burcunda başladığı için ilişkilerimizle ilgili sınavdan geçeceğimiz ve yarım kalan konularda eski insanlarla hesaplaşmalar yaşayabileceğimiz bir dönemden geçiyoruz.

İlişkiler sınavdan geçiyor
27 Eylül 2021 - 10:07
Reklam
Karşımıza eski insanlar ve eski konular çıkabilir, bu dönemde eski ve yarım kalmış konuları tamamlayabiliriz.

18 Ekim’e kadar sürecek olan Merkür retro döneminde en çok burcu ya da yükseleni Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak olanlar etkilenecekler!
Merkür retrosu ile haftaya başlarken bir yandan da Ay’ın İkizler burcunda ilerliyor olması iyice kafaları karıştırabilir ve iletişim sorunlarını arttırabilir!


Her türlü yalan bilgi ve kandırılmalara karşı dikkatli olmak gerekir. Pazartesi ve Salı etrafımızda çok fazla dedikodu olabilir, her duyduğumuza inanmamak faydalı olacaktır.

Bu hafta çarşamba ve perşembe günleri Ay Yengeç burcunda ilerleyecek, ev ve aile ile ilgili konular gündemde olabilir, bu alanlarda eski sorunlarla yeniden karşılaşılabilir ve artık bu sorunları çözmek için karşımıza fırsatlar çıkabilir.

Özellikle 29 Eylül Çarşamba 19:10’da Venüs ve Neptün arasında gerçekleşecek olumlu açı kaçırdığımız eski bir fırsatı geri getirebilir. Ayrıca aşk hayatımız ya da çok istediğimiz bir hayalimizle ilgili güzel bir gelişme olabilir.


1 Ekim Cuma günü Ay’ın Aslan burcunda ilerlemesiyle birlikte Ekim ayına iddialı bir başlangıç yapabiliriz. Eski güvenimize geri kavuşabilir ve yaptıklarımıLa dikkat çekebiliriz. Müdür ya da patronla görüşmek ve bir konuda destek almak için uygun günler olabilir.Cumartesi günü de Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam edecek, keyfimize düşkün olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.Pazar günü ise Ay Başak burcunda ilerleyecek, detay ve titizlik gerektiren işlerimizi yapabiliriz. Sağlığımızla ilgilenebilir ve yediklerimize dikkat edebiliriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum