İl Müdürü Kayseri’den Ayrıldı

İl Müdürü Kayseri’den Ayrıldı

KAYSERİ (MHA) –

Yedi yıldır Kayseri Gençlik spor İl Müdürlüğü görevini yapan Murat Eskici gözyaşları ile İzmir’e uğurlandı.

İzmir Gençlik spor il müdürlüğüne atanan Murat Eskici sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; İl Müdürlüğü görevine başladığım Kasım 2013’ten bugüne birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum mesai arkadaşlarım ve şahsım olarak “Halka hizmet, Hakka hizmettir” görev ve sorumluluk düsturuyla, güzel bir ekip anlayışı içerisinde görevimizi ifa ettik.

“Gençliğe sahip çıkmanın geleceğe sahip çıkmak” olduğu bilinciyle, milli ve manevi değerleriyle yetişmiş bir gençliğin inşası için durmadan, yorulmadan “gençliğin abisi” olarak çalışmaya gayret ettik.

Seyyid Burhaneddin, Zeynel Abidin Hz., Emir Melik Gazi, Gevher Nesibe, gibi yüce şahsiyetlerin feyiz ve ilham kaynağı olmuş kadim şehir Kayseri’den; Ege’nin incisi güzel İzmir’e hadîm olmak üzere Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun tensipleriyle şahsıma tevdi edilen İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü vazifem nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım.

İlimize hizmet ettiğim süre içerisinde verdiği destek ile bizleri yalnız bırakmayan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Sayın Bakanlarım Mehmet Özhaseki, Mustafa Elitaş ve Taner Yıldız’a, tüm milletvekillerimize, Sayın Valimiz Şehmus Günaydın’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç’a, , il başkanıma, rektörlerimize, kaymakamlarımıza, il ve ilçe belediye başkanlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarına, spor kulüplerimizin güzide başkanlarına, sporcu kardeşlerime, basın mensuplarımıza, görevim süresince benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan çalışmakla iftihar duyduğum çalışma arkadaşlarıma ve tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür eder, helallik arzı ile saygı ve selamlarımı sunarım ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM