Haftalık burç yorumları

27 Aralık – 2 Ocak haftalık burç yorumları astroloji severler tarafından takip ediliyor. Gezegen ve yıldızların hareketleri kişilerin duygularını, düşüncelerini ve olayları etkileyebiliyor. Bu haftaya Ay Terazi'de iken başlıyoruz. İkizler burçları iş görüşmeleriyle ilgilenirken, Başak burcu bazı durumlarla vedalaşabilir. Peki 27 Aralık 2021 – 2 Ocak 2022 haftalık burç yorumlarına göre neler yaşanacak?

Haftalık burç yorumları
27 Aralık 2021 - 16:26
Reklam

27 Aralık – 2 Ocak haftalık burç yorumlarına göre, bu hafta şans gezegeni Jüpiter burç değiştiriyor ve Balık burcuna geçiyor. Bu değişimle beraber 11 Mayıs 2022 tarihine kadar daha çok huzur arayışına, maneviyata yöneleceğiz. Ayrıca ruhsal anlamda ilerlemenin, merhamet duygusunun öne çıktığı ve Balık burçlarının hayatında önemli şansların meydana geldiği bir dönem olacak. Peki 27 Aralık – 2 Ocak haftası burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Hafta başından itibaren son 2 aydır aktif bir şekilde meşgul olduğunuz finans ve sağlık konuları, yerini gelecek planlarına bırakmaya başlayacak. Artık yolculuklar, seyahatler, eğitim konuları ve yasal konularla ilgili aktif gündemler içerisinde olacaksınız. Bu süreçte süregelen ilişkinizde evlilik ve nişan gibi kararlar alabilirsiniz. Partnerinizden bir teklif alabilirsiniz. Bazı Koçlar bu dönemde istifa ve iş değişikliği kararı içerisinde olabilir. Özellikle bir süredir bu konuyla ilgili gel gitler yaşayanlar için bugünler, nihai kararı almaya götürecektir. Sıkıldığınız, enerjinizi emen durumları geride bırakacak, bazı hedeflerinizden de vazgeçeceksiniz. Bu hafta Salı gününden itibaren daha olgun düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız. İş başvurularından yanıt bekleyenler için hareketli bir hafta olabilir. Kardeşlerinizin hayatında yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Yeni bir rutine başlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında eski dostlarınızdan, geçmişte ilişkinizin bulunduğu insanlar haber alabilir, telefon ve mesajlarıyla karşılaşabilirsiniz. Uzaklardaki kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Eskiden ziyaret ettiğiniz yerlere gidebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde söz, nişan gibi organizasyonlar konuşulabilir. Kaçırdığınız bir fırsatı yakalayabileceğiniz bir hafta. Çarşamba sabahı Jüpiter, Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek bu transit ile hayaller, umutlar ve dilekler önem kazanacak ve yaşamdan ne istediğinize karar vermeniz gerekecek. Zira bu dönemde dilek ve isteklerinizi hayatınıza daha hızlı çekebilir, imkansız gördüğünüz durumların gerçekleşmesiyle karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda büyük ortaklıklar, büyük girişimlere dair projeler içinde olabilirsiniz. Sosyal medya aracılığıyla önemli paralar kazanabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevreniz genişlerken, gireceğiniz ortamlar size yeni perspektifler kazandıracaktır. Hafta sonu harcamalar, para çıkışları ön planda olabilir. İlişkilerde arzular ve tutkular daha güçlü çalışabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında beklediğiniz bir ödeme elinize geçebilir, hakkınız olan bir paraya ulaşabilirsiniz. Sağlık veya estetik amaçlarla profesyonel destekler alabilir, operasyonlarla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde zorunlu veya gönüllü mesafeleşmeler olabilir. Geçmiş bir deneyimin izleri, haftanın ilk günlerinde ortaya çıkabilir. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs'a kadar sürecek olan bu transit ile kariyer sürecinizde hızlanan ve değişen bir süreç ortaya çıkacak. Bazılarınız için bu transit yepyeni kariyer planlarını ve yeni gelecek planlarını getirirken, bazılarınız için hep hayal ettiğiniz, dilediğiniz bir hedefi gerçekleştirme fırsatı sağlayacaktır. Bu dönemde şansın ve ilahi desteğin sizinle olduğunu unutmamalı ve hayallerinizi gerçekçi bir tasarıyla gerçeğe çevirme yollarını aramalısınız. Umutsuzluk, inançsızlık ve yaşama dair konuları anlamsızlaştırma hali bu dönemin fırsatlarını kaçırmanıza neden olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerde geçmişe dair konular konuşulabilir. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir. Eski sevgililerinizle ilgili konular ortaya çıkabilir. Haftanın ilk günleri boyunca duygularınız ve düşünceleriniz daha hızlı değişebilir fakat bu değişimleri kendi içinizde tutmak isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde istikrar ve sağlamlık daha önemli olacak. Çarşamba sabahında Jüpiter Balık burcuna geçecek. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile Karşınıza gelen durumlarla hayata karşı umutlarınız yeşerebilir. Yurtdışı seyahatlerinden yana süreçleriniz daha hızlı ve kolay ilerleyebilir. Çok istediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Davalarla ilgili süreçler büyüyebilir, karışabilir. Birçok Yengeç burcu için evliliğe dair düşünceler, konuşmalar veya somut adımlar bu süreçte gündeme gelecektir. Özellikle Mart ayı ve civarında evlilik teklifi alabilir veya bu tarihlerde tanışacağınız insanlarla ilerleyen süreçte evliliğe gidebilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında yarım kalan işlerinizi tamamlamakla ilgilenebilirsiniz. Odağınız, aklınız daha çok yapılması gereken işlerde olabilir. Çalışma ortamınızda yoğun bir süreç içinde olabilirsiniz. Beslenme düzeninizi korumak bu hafta nispeten zor olabilir. İş hayatında kadınlarla iş birliği içerisinde olabilirsiniz. Bazılarınız için bir iş arkadaşlığı sosyal arkadaşlığa veya flörte doğru gidebilir. Çarşamba sabahı finansal konularda mevcut rutininiz ve dengeleriniz önemli ölçüde değişime gidecektir. Kazancınız artarken bir yandan artan kazançla giderleriniz de artabilir. Harcamalar konusunda daha rahat davranabilirsiniz. Araçlarla ilgili satın alımlar, satışlar, değişiklikler ve kredilerle ilgili aktif gündemler içerisine girebilirsiniz. Seyahatler ve yolculuklara da daha yüklü harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle yurtdışı seyahatleri için bütçe ayırabilir, eş ve partnerle, yakın bir dostunuzla uzak mesafe yolculuklara çıkabilirsiniz. Hafta sonu, yılbaşına girerken daha keyifli ve neşeli olacak, eğlenceli ortamlar içinde bulunacaksınız. Aşk hayatınızda heyecan ve macera duygusu artabilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında çocuklarınızın üzerine daha fazla düşebilir, çocuklarınızı daha fazla koruma veya yönlendirme ihtiyacında olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde daha önce düşünülmüş konular konuşulabilir, geçmişe dair konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. İş hayatınızda yeteneklerinizi kullanmak, başarı ve kazancı birlikte getirebilir. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek bu transit ile ilişkiler alanınızda büyüyen, gelişen ve ilerleyen durumlar gündeme gelecek. Süregelen ilişkilerinizde iyileşme, ilişkilerinizi bir sonraki adıma götürme, eşin ve partnerin hayatında şans ve fırsatların artması gibi konular ortaya çıkacaktır. Yalnızlar ve bekarlar için oldukça potansiyel bir sene olacaktır. Birden fazla aday önünüze gelebileceği gibi hayalinizdeki gibi kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yalnızca bu dönemde ilişkilerinizde fazla hayalperest davranmamaya özen göstermeli ve ilişkilerinizde aşırılıklara kaçmaktan imtina etmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında bir süredir ertelediğiniz işlerinizle ilgilenebilir ve yarım kalan pek çok işinizi tamamlayabilirsiniz. Hayatınızı bazı noktalarda gözden geçirebilir, zaman zaman karamsar veya sabit fikirli olabilirsiniz. İlişkilerinizde şartları zorlamaktan kaçının ve sabır gerektiren konularda fevri davranmayın. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile iş hayatınızda büyüme ve genişleme fırsatları yakalayacaksınız. Hayat şartlarınızı iyileştirme, yaşam kalitenizi yükseltme zamanı. Bu dönemde her konuda pozitif veya negaitf yönlü aşırılığa gitmeye daha açık enerjiler içinde olacaksınız. Aşırı tembellik, sorumsuzluk ve dağınıklık ile aşırı takıntı, mükemmeliyetçilik, kontrol etme dürtüsü gibi dengeyi kaybedeceğiniz durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Her ikisi de hayatınızda ve karşınıza gelen olayların da aşırılık içermesine neden olacaktır. Düşünce ve tavırlarınızdaki aşırılıklar, bedensel rahatsızlıklarla sinyaller verebilir. Eksiklik veya aşırılıktan kaynaklı hastalıklarla karşılaşabilir, tedavilerle iyileşme sağlayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında ertelediğiniz işler önünüze gelebilir. Aksayan ve geciken işlerinizde ise daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Kardeşlerle ilişkiler ön planda olabilir. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile aşk ilişkileri ve çocuklardan yana şans ve fırsat içeren durumlar karşınıza gelecektir. Aşk duygusunu, sevme ve sevilme hissini daha yüksek bir frekansta yaşayabilir, hayattan daha fazla keyif aldığınız durumlar içerisinde olabilirsiniz. Finansal konularda şans ve şanssızlıklar daha sık karşınıza gelecektir. Riskli yatırıımlardan yüklü kazançlar ve kayıplar karşınıza gelebilir. Yeteneklerinizle ilgili alanlarda daha büyük paralar kazanabilirsiniz. Hobilerinize yönelmek, bu dönemde size hem maddi hem manevi olarak gelişmeyi getirecektir. Çocuk sahibi olmaya dair dönem dönem istek duyabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında hakkınız olan, gecikmiş bir paraya kavuşabilirsiniz. İlişkiler içerisindeki borç alma-verme gündemleri bu dönemde sıkıntılar yaratabilir. Daha önce kaybettiğiniz değerli eşyalarınızı bugünlerde bulabilirsiniz. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile aile içi ilişkiler, evinizle ilgili konular, sağlıkla ilgili destekler daha fazla gündeminizde olacaktır. Eviniz için harcamalar yapabilir veya evinizde tadilatlar yaptırabilirsiniz. Taşınmaz mal alım-satım konuları, taşınmaz mal alımı için kredi çekme ve borçlanmalarla yapılacak harcamalar gündeminizde olabilecek bir diğer konu olacaktır. Ayrıca miras, nafaka gibi konularda çözülmeler olabilir, hakkınız olan paralara yıl içerisinde ulaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olma kararı, gebelik haberleri bu dönemde gündeme gelebilir. Plan dışı gebeliklere de açık bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Gebelik için alınacak medikal tedaviler ve yardımlar mevcutsa, Jüpiter bu noktada şans ve desteğini sunabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında dış görüntünüzle ilgilenebilir, estetik değişiklikler ihtiyacında olabilirsiniz. İlişkilerinizi akıl ve mantık süzgecinden geçirebilir, zaman zaman geçmişe gidebilirsiniz. Nostaljinin arttığı birkaç gün geçirebilirsiniz. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile her türlü ilişkiniz daha fazla zihninizde yer edinebilir, ilişkilerinize daha çok kafa yorabilir, sevdiğiniz insanlar için daha çok çabalayabilirsiniz. Bu dönemin negatif potansiyeli, bir kişiyi veya bir ilişkiyi gözünüzde çok fazla büyütmek ve abartmak olacaktır. Bu noktada dikkat ettiğiniz sürece ilişkileriniz daha dengeli, anlayış ve empati odaklı ilerleyebilecektir. Dönem içerisinde bazı Oğlaklar partnerinize bir seyahat teklifiyle veya ciddi bir teklifle gidebilir. Evlilik veya ilişki teklifinde bulunabilirsiniz. Partnerle yolculuklara çıkabilirsiniz. Bazı Oğlaklar içinse atanma, terfi konuları ortaya çıkacak, değişen iş düzeniyle taşınma konusu gündeme gelecektir. Şehir değişikliği sebebiyle evinizi değiştirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında rüyalarınız zaman zaman karmaşık olabilir. Bilinçaltınızın yansımalarını rüyalarda görebilirsiniz. Uyku kalitenizi arttırmak, haftanın ilk günlerinden başlayarak enerjinizi yükseltebilir ve gün içinde daha disiplinli hareket edebilirsiniz. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile finansal konularda şansınız ve hayatınızdaki bereket artabilir. Kazançlarınızı arttırmak, yüklü satın alımlar yapmak isteyecek, kendinize yeni finansal hedefler koyacaksınız. Finansal konularda başarı elde etmek istediğiniz için iş ve sorumluluklarınıza daha fazla emek verebilir, kendinizi bilgi birikim ve deneyim açısından geliştirebilirsiniz. Bazı Kovalar için bu dönemde iş yeri açma, iş yerini taşıma, şubeler ve mevcut şubeyi yenileme, tadilat gibi konular gündeme gelebilir. Aynı zamanda çalışanlarınızla ilgili düzenlemeler olacaktır. Bu dönemde işinde profesyonel olan insanlarla çalışmak sizin de işlerinizi ilerletebilir ve kazandırabilir.

BALIK BURCU YORUMU

 

Bu hafta Venüs-Merkür kavuşuyor. Haftanın ilk yarısında eski dostlarınızla bir araya gelebilir, arkadaşlarınızla geçmişi yad edebilirsiniz. Süregelen bazı arkadaşlıklarınızda beklentiler ve çıkarlar ters düşebilir. Bazı ilişkileriniz için emek ve sabır gerekliliği kısa süreli olarak ortaya çıkabilir. Ayrıca bazılarınız için aşk-arkadaşlık arasında kalan bir ilişki gündemde olabilir. Çarşamba sabahı Jüpiter Balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bu transit ile hayatınızda iyileşme, şans ve fırsat içeren durumlarla karşılaşma ön planda olacaktır. Aşk ilişkileri ve çocuklardan yana şanslarınızın özellikle artacağı bir dönem. Çocuk sahibi olabilir, gebelik haberi alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmaya dair alınacak medikal destekler sonuç verebilir. Aşk ilişkilerinizde iyimserlik, yapıcılık ve romantizm artabilir. Bu dönemde her konuda aşırılık ve abartılara gitmeye açık olduğunuzu unutmamalı, iç kontrol çalıştırmalı ve öz denetimle hareket etmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulardan kaynaklı ufak operasyonlar geçirebilirsiniz. Kilo alımına açık bir dönem olabilir. Rahatlık ve konfor isteğiniz artacağı için kilo verme zorlukları, bununla ilgili operasyonlar geçirme de bazı Balıklar için gündeme gelebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum