Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu’ndan açıklama geldi

Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu’ndan açıklama geldi

Değerli Halkım;
31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisinden Hafik Belediye Başkanı olarak seçildikten sonra ilçemin gelişmesi adına yürütmüş olduğum şeffaf ve dürüst yönetimden bir takım kimselerin rahatsız olması sebebiyle, partimin Genel Merkezine hakkımda hiçbir kanıta dayanmayan deliller iletilmesi üzerine Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları Listesinden ismim düşürülmüştür.
Görev yapmış olduğum süre içerisinde şeffaflık ve dürüstlük ilkelerimden bir nebze olsun ödün vermeden partime ve ilçeme hizmet ettim. Kendi ilke ve prensiplerim doğrultusunda hareket etmiş olduğum gibi partimin ilke ve prensiplerine de uygun hareket etmeye azami gayret gösterdim.
Daha büyük bir istek ve azimle kıymetli Hafikli hemşerilerime bağımsız Belediye Başkanı olarak hizmet vermeye devam edeceğim. Hemşerilerime vermiş olduğum sözlerimin arkasında olduğumu ve görev sürem bitene kadar hizmet etmeye devam edeceğimi kamuoyunun bilgisine sunar, daha güzel bir Hafik için bütün hemşerilerime birlikte yolumuza devam edeceğimizi bilgilerinize sunarım.

Selahattin ÇUHADAROĞLU
Belediye Başkanı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat