Öğrencilerden esnaflara kadar 7700 TL destek ödemesi ne zaman başlayacak?

Devlet tarafından yaşanan bu zorlu günler içerisinde destek ödemeleri ardı arkası kesilmek nedir bilmeden gelmeye devam ediyor. Kaynak: Esnaftan annelere, yaşlılardan öğrencilere gelen 7700 TL destek ödemesi yarın itibari ile…


Öğrencilerden esnaflara kadar 7700 TL destek ödemesi ne zaman başlayacak?

Pandemi nedeniyle devlet destekleri her ay farklı bir kampanya ile birlikte açılıyor. Pandemi sürecinde özellikle çok mağdur olan kafe ve restoranlar devlet tarafından destek ödemelerine ihtiyaç duyuyor. Peki Öğrencilerden esnaflara kadar 7700 TL destek ödemesi ne zaman başlayacak? 

Esnaflara 7700 TL destek ödemesi

Bu yaşanan zorlu günler içerisinde herkesin hayatında biraz da olsa rahat nefes almalarına yardım edecek 7700 TL değerinde verilecek olan yardımlar esnaflar için adeta can suyu niteliğinde yerini alacak. Esnaflar için verilecek olan yardım ile ilgili olarak detaylar da netlik kazanmaya başladı.

Annelere 7700 TL destek ödemesi

Annelerin hesaplarına tam 7700 TL seviyesinde bir ödeme verilecek. Bu anlarda en ufak bir belge göstermek söz konusu olmayacak. İsteyen herkesin başvuru yapması durumunda bu ödemeler verilecek

Yaşlılara 7700 TL destek ödemesi

65 yaş ve üstünde olan vatandaşlar için sunulacak desteklerdir. Diğer gruplarda olduğu gibi yaşlılarda da karşılıksız ve geri ödemesiz bir şekilde sunulacak.

Yaşlılara 7700 TL destek ödemesi

Öğrencilere verilecek destek de 7700 TL değerinde olması belirlendi. Geri ödemesiz olarak verilecek bu destek ödemelerinde tek şart öğrencilerin öğrenci kimlik belgelerini göstermeleri olacak.