Reklam

Gülşen neden gündem oldu?

Gülşen neden gündem oldu?
16 Ocak 2022 - 13:38
Reklam
 

NE OLMUŞTU?

İzzet Yıldızhan, konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimleri eleştirmişti.

Yıldızhan, "Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki; burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet! Ben demiyorum ki peçe ile çıksın ama 'sahne adabı' denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf ve adetlerimize dikkat ediyoruz, dikkat de etmeliyiz." demişti. 

"NE GİYDİĞİME SADECE KENDİM KARAR VEREBİLİRİM"

Şarkıları kadar sahne için tercih ettiği iddialı kıyafetleriyle sıkça adından söz ettiren ünlü şarkıcı Gülşen, daha önce şunları söylemişti:

Konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi... Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye...

Bazı takipçileri, "Bu kadarı fazla" derken, bazı sosyal medya kullanıcıları ise sanatçının kıyafetini beğendiğini vurgulayarak, "Yıkılıyor, İzzet Yıldızhan uyuyamaz artık." ve "İzzet Yıldızhan şu an acilde değilse ben de bir şey bilmiyorum." şeklinde yorumlarda bulundu


 

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Ünlü şarkıcı, önceki akşam Cahide Palazzo'da dinleyiciyle buluştu. Transparan bir kıyafet tercih eden Gülşen'in iddialı tarzı ise sosyal medyayı ikiye böldü.Türkücü İzzet Yıldızhan'ın (58) "Sahneye külotla da çıkmasınlar bir zahmet." çıkışından sonra Gülşen (45) öyle bir kıyafet giydi ki sosyal medya yıkıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum