• TARİH: 03.04.2020
Gözbaşı: Futbolcuları tutmak zor hale geldi lig sonlandırılsın

Gözbaşı: Futbolcuları tutmak zor hale geldi lig sonlandırılsın

KAYSERİ (MHA) – Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, önemli bir çıkış yaparak ligin sonlandırılmasını istedi. Gözbaşı, yabancı futbolcuları Kayseri’de tutmanın zor hale geldiğini belirterek, bile bile lades denilmemesini istedi.

Başkan Börne Gözbaşı, sosyal medya hesabı üzerinden Türkiye Futbol Federasyonuna, Süper Lig’deki diğer bütün kulüplere yönelik yaptığı açıklama ve çağrıda şunları paylaştı;

“Geçen hafta “önce sağlık” diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli Sayın Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak ardından Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde koronavirüs değerlerinin pozitif çıkması ile bir kez daha ortaya çıktı. Bu süreç tüm motivasyonumuzu bozmuş, teknik yönetimden, futbolcusuna öncelik doğal olarak kendileri ve ailelerinin sağlığı olmuştur. Özellikle yabancı bazı futbolcularımızı Kayseri’de tutmamız zor hale gelmiştir. En kısa sürede futbolcuları evlerine göndererek bile bile ladese son vermeliyiz. En kısa zamanda ligin sonlandırılma sekli ve teknik ve finansal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat