Eşi ve Görümcesini Öldürdü

3 çocuk annesi Gülten Usta (27), av tüfeğiyle önce yatakta uyuyan eşi Süleyman Usta'yı (30), ardından da gittiği kayınpederinin evinde görümcesi Ela Usta'yı (20) vurarak öldürdü. Olayın ardından Gülten Usta, jandarma tarafından gözaltına alındı.

Eşi ve Görümcesini Öldürdü
10 Haziran 2021 - 22:47
Reklam
OSMANİYE- Merkeze bağlı Köyyeri köyünde oturan 3 çocuk annesi Gülten Usta, sabaha karşı kalkıp av tüfeğini alarak yatakta uyuyan eşi Süleyman Usta’ya ateş etti. Süleyman Usta kanlar içinde kalırken, Gülten Usta, tüfeği de yanına alıp evden çıktı. Usta, köydeki kayınpederinin evine giderek burada da görümcesi Ela Usta'ya vurdu.Silah sesleri üzerine uyanan komşuları, jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine köyle jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde Süleyman ve Ela Usta kardeşlerin hayatını kaybettiği belirlendi.

Yapılan incelemenin ardından Usta kardeşlerin cansız bedenleri Osmaniye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Gülten Usta'yı gözaltına alan jandarma, olayın nedenini araştırıyor.
 

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK YAŞIYORMUŞ

Osmaniye'de eşi Süleyman Usta ile görümcesi Ela Usta'yı tüfekle vurarak öldüren Gülten Usta'nın jandarmadaki ifadesinde, eşi ve onun ailesiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını söylediği belirtildi. Suçunu itiraf eden Gülten Usta, adliyeye sevk edildi.

 

TUTUKLANDI 

Osmaniye'de, eşi Süleyman Usta ile görümcesi Ela Usta'yı tüfekle vurarak, öldüren Gülten Usta, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. İfadesinde, 9 yıllık eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını öne süren Usta, görümcesini ise çocuklarına şiddet uyguladığı için öldürdüğünü iddia etti. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum