Dr. Avşar Aslan'dan Kadir Gecesi Mesajı

Dr. Avşar Aslan'dan Kadir Gecesi Mesajı
08 Mayıs 2021 - 11:46
Reklam


KAYSERİ (MHA)
Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınlayan Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Dr. Avşar Aslan, “Bir kez daha idrak etmekle şerefleneceğimiz Kadir Gecesi’nin ülkemize ve İslam âlemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Dr. Avşar Aslan, Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlarken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın heyecan ve coşkusunu yaşadıklarını belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bin aydan da hayırlı olan Kadir Gecesi’nin ülkemize, aziz milletimize ve bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. Kadir Gecesi, gök kapılarının ardına kadar açıldığı, hidayet rehberimiz olan Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı, duaların Allah katında kabul edildiği özel bir gecedir. Birlik ve beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kalpleri bir araya getiren bu gecelerin önemi büyüktür. İnsanları derin bir tefekküre ve iç muhasebe yapmaya sevk eden bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumsal hayatımızın vazgeçilmez unsuru olan saygı ve sevginin bu gecede yüreklerde neşvünema bulacağına inanıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini kutluyor; bu mübarek gecenin içinde bulunduğumuz salgın hastalık sürecinden kurtulmamıza vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum”
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum