• TARİH: 27.05.2020
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’dan Ramazan Bayramı Mesajı

KAYSERİ (MHA) – Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Cabbar yayımlamış olduğu mesajda şu ifadelere yer verdi.

Buruk Ama Bir o Kadar da Sevinçliyiz

“Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, kardeşlik ve dostluğumuzu, mutluluğumuzu ve kederlerimizi paylaşma, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz. Bu bayrama, korona virüs salgının neden olduğu buruklukla ancak alınan tedbirlere sıkı sıkıya bağlanarak salgından kurtuluş ışığını görmüş olmanın sevinciyle giriyoruz. Bilindiği gibi tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını Mart ayı ile birlikte ülkemizde ve şehrimizde de görülmeye başlandı.”

Develi Belediyesi’nin bu süreçte almış olduğu önlemlerden bahseden Cabbar şunları söyledi:

“ Bu süreçte Develi Belediyesi olarak bizler de devletimizin aldığı tedbir politikalarını Develimizde de harfiyen yerine getirmenin gayreti içerisinde olduk. Bu yıl yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de bayram süresince sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.”

İlçe Dışından Gelen Hemşerilerimiz Dikkat Etmeli

İlçe dışından gelen vatandaşların izolasyon sürecine dikkat etmesi gerektiğini söyleyen Başkan Cabbar şunları kaydetti:

“ Bayramın tadı büyüklerimizin ellerini öperek, küçüklerimize sarılarak, birlikte olarak çıksa da bu bayram biraz farklı olacak. Özellikle ilçemiz dışından gelen hemşerilerimiz başta olmak üzere hem kendimizi hem sevdiklerimizi, toplum sağlığını korumak için gireceğimiz izolasyona dikkat etmeliyiz.”

Bayramımız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar şunları söyledi:

“Bu duygularla mübarek Ramazan Bayramınızı bir kez daha tebrik ediyorum. Başta Develili hemşerilerime, alem-i İslam’a ve tüm insanlığa Rabbimden huzur, esenlik ve sağlık diliyorum.”

HABER: Yusuf KAYA

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat