Necmettin CUHADAROĞLU
Necmettin CUHADAROĞLU
bilgi@metropolhaber.com
ÇOK KINA YAKACAK OLUR
 • 0
 • 38420
 • 07 Kasım 2019 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
 • +
 • -

Bu işler böyledir. Bugün varsın yarın yok.
Hayatta böyledir.
Bir bakmışsın yoksun.
Her sabah kalktığımda şükrederim rabbime. ‘’Yarabbi bu günde bu aciz kuluna bir şans daha verdin’’ diye. Evet, bugünde ayaktayız. Mezarda gözümüzü açmadık. Gerçekten şanslıyız. Bugün hem dünya hem de ahiretimiz için daha fazla şeyler yapabiliriz.
Rabbim kısmet ederse tabi ki.
Başlıkta dediğim gibi. Tökezlemeniz durumunda çok arkanızdan konuşacak insanlar biriktirirsiniz mesleğinizde. Tabi genelleme yapmamayım benim mesleğimde öyle. İlçelere giresiniz haber yaparsınız farklı algılanır, şehirde ise farklı.
‘’Vatanını çok seven görevini iyi yapandır’’ bu düstur bize yeter de artar bile. Dedikoduya kulak tıkayarak ümmeti Muhammedin yararına olan işleri yapmaya üretmeye devam edeceğiz.
Gelelim dünya işine.
MHP de ilçe başkanların görevlerini bırakması ya da görevden alınması nasıl normalse AK Parti de de öyledir. Bazıları bunu partiden dışlanma olarak algılasalar da görevi bırakma ya da görevden almalar her siyasi parti de olur. İlçelerinde sevilmiyorlarsa, görevlerini layıkı ile yapmıyorlarsa görev değişimi kaçınılmaz olur.
Partiler kimsenin malı değil.
Biri gider biri gelir. Kimse de vaz geçilmez de değildir.
Birde siyasette hayatın vaz geçilmez bir parçası da değil. Herkesin de siyaset yapacak bir tarafı da yok zaten.
Kayseri genelini soran arkadaşlar oluyor. Beyler o sorunun muhatabı şehrimizin ve patilerin il başkanları olmalı. Ne bir gazeteci, ne bir parti çalışanının söylediklerine itibar etmemelisiniz. Birde muhataplarınız onlar olmamalı. Eğer Ak Parti kongre sürecine kadar bir açıklama yaparsa il başkanlığı olarak sizde duymuş olursunuz. Yoksa kahvelerde her gün hükümetler yıkılı her gün yeni hükümetler kurulur.
Siyaset doğru kişilerin elinde emin adımlarla ilerlerken, ilçe teşkilatlarını huzursuzlandırmanın da bir alemi yok. Yanlış kişilerin açıklamalarını veyahut ta duyumlarını kulaktan dolma söylemlerle, o onu dedi bu şunu dedi açıklamalarla işi yokuşa sürmenin bir âlemi yok.
Siyaset uzun soluklu bir iş.
Soluğu olan devam etsin .
Kalın Sağlıcakla.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • YENİ
 • YORUM