Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi’de

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi’de

KAYSERİ (MHA) Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler alarak, başarı temennisinde bulundu.

Melikgazi Belediyesinde bırakmış olduğu emanetin emin ellerde olduğunu bildiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Kayserimizin tüm ilçeleri hizmet ve yatırım açısından aynı önem ve derecededir. Ancak Melikgazi belediyesi benim için çok anlamlı bir kurum olup, her alalında emeğim ve hizmetlerimiz bulunmaktadır” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi;

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ı belediyemizde misafir ettik. Bu belediyemiz kendisi için çok anlamlı olduğunu biliyoruz. Bizi ziyaret ederek birçok anısının tazelendiğinin farkındayız. Bu bir bayrak yarışı gibi, ondan aldığımız hizmet ve gönül belediyeciliğini bizlerde artırarak devam ediyoruz. Melikgazi şehrinin Başkan Büyükkılıç için ayrı bir yeri olduğunu da biliyoruz. 2020 yılı çalışmalarımızı değerlendirdik. Hizmete ve yatırımlara devam edeceğiz. Kayseri bir bütün bunun farkındayız Bundan önce olduğu gibi el ele gönül gönüle tüm Kayseri’yi kucaklayacak, şehrimize hizmet edeceğiz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM