Başkan Şaban Çopuroğlu sanayicilerle bir araya geldi

Başkan Şaban Çopuroğlu sanayicilerle bir araya geldi

KAYSERİ (MHA) – AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, bu kez Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikalara ziyaret ederek sanayicilerle sohbet etti. Çopuroğlu, “Her bir fabrikamızın şehrimiz ve ülkemiz için ayrı bir değeri var” dedi.

Ziyaretlere büyük önem veren AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapan fabrikalara ziyarette bulundu. Çopuroğlu, sanayicilerle bir araya gelerek sohbet etti. Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Çopuroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren FEMAŞ sahibi Recep Mamur’u ziyaret ederek, hasbihal ettik. Yine Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Sümer Plastik sahibi Alattin Yücel’i de ziyaret ederek görüştük. Ayrıca şehrimizde faaliyet gösteren ve dünya çapında üretim yapan ASPİLSAN’ı ziyaret ederek Genel Müdür Ferhat Özsoy ve yetkililerden fabrikanın üretim koşulları ve çalışmaları hakkında detaylı bilgiler aldık” dedi.

Kayseri’de üretim yapan her bir fabrikanın şehre ve ülkeye önemli kazanç sağladığını belirten Başkan Çopuroğlu, “Biz hep üreten Türkiye, ürettiğiyle kendine yeten, ürettiği ile dünya ülkelerine ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmasını istiyorduk. Bunu fazlasıyla yapıyoruz. Ama yetmez. Daha da fazlasını yapmamız, sektörlerde dünya pazarındaki payları artırmamız gerekiyor. Bu noktada siyaset kurumu olarak, AK parti olarak sanayicimizin önünü açmamız gerekiyor. Attığımız adımlar önemlidir. Yine adımlar atılacaktır. Bu noktada sanayicimizin beklenti ve görüşleri bizim için önemlidir. Bu noktada onlarında görüşlerini dinliyor ve değerlendiriyoruz. Hepimizin ortak amacı Türkiye’mizdir. Hepimizin ortak amacı ülkemizin kalkınmasıdır. Bu noktada katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Çopuroğlu, ziyaretlerin yanı sıra cenazelerde de vatandaşların yanında olmaya çalışıyor. Çopuroğlu, Hulusi Akar Camii’nde hayatını kaybeden Nuri Büyükkeçeci ve Merhume Penpe Şahin’in cenaze namazına katılarak yakınlarına baş sağlığı dileklerinde bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
WhatsApp chat